Досить затребуваними будівельними матеріалами є щебінь і піщане сировину.  

Главная / Строительство и ремонт / Выбираем правильно щебень и песок для стройки

Ця продукція використовується на всіх етапах будівництва. Забудовник, уклавши договір з постачальником, забезпечує будівництво регулярними поставками необхідних обсягів потрібних сипучих матеріалів, придбати які можна тут granitresurs.ru.

Для дорожніх робіт кращим варіантом служить щебінь гранітний. В якості альтернативи є гравійний камінь. Ще одним поширеним видом щебінки є вапняк. Ціна його значно нижча, ніж граніту та гравію. Для нього є своя велика сфера застосування.

При видобутку гранітної породи, її подрібнюють, сортують по фракціях. Вартість матеріалу залежить від розмірів зерен. Ціна гранітної пилу або відсіву найбільш висока. Гравійний щебінь видобувається в результаті розробки пухкої породи. Однією з характеристик щебеневого каменю є радіаційний фон. Значення цього параметра і міцності в гравію нижче, ніж у гранітного каменю. Вапнякову щебінку отримують з вапнякових мас. Даний вид продукції володіє найменшою міцністю, зате самими високими екологічними показниками.

Важливою характеристикою щебеню вважається фракційність. Величина зерна є визначальною у формуванні фракції, найбільш затребувані з них розміри в міліметрах:

  • від 5 до десяти;
  • від десяти до 20,
  • від двадцяти до сорока,
  • від сорока до 70.

Інші розміри рідко використовуються на будівництві. Всі види щебінки відносяться до продукції морозостійкого, з прекрасним поглинанням вологи, з відмінними показниками міцності.

Пісок на будівництві – це також дуже важливий матеріал. Він може бути річковим та кар’єрним. Видобутий пісок у кар’єрах зазвичай сильно забруднений. У нього входять такі включення, як каміння, глина, інші добавки. Великі обсяги некондиційного піску йдуть на дорожнє будівництво, для засипки траншей, вирівнювання і підняття грунту. Але це неочищена сировину можна використовувати в якості компонента в бетонах. І тільки після очисних заходів воно придатне для цих цілей. Очисні операції проводяться шляхом просіювання і промивання піску. Оброблена продукція стає не гірше річковий, яка вважається ідеальною для будь-яких будівельних операцій.

Річковий пісок добувається в водоймах. Він володіє прекрасною водопропускаемостью. Для створення дренажних конструкцій такий пісок – це найкращий варіант. Однак вартість даного виду сировини висока. Тому його замінюють сіяним або промитим піском.

 

Вибираємо правильно щебінь і пісок для будівництва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code