Сантехнічні прилади однаково є однаково важливими, як для міських, так і для сільських жителів.  

Главная / Строительство и ремонт / Замена сантехники. Полный спектр услуг

Для виконання робіт по заміні сантехніки необхідно володіти досвідом і знаннями в цій сфері, тому знайти виконавця для цієї роботи краще всього на сайті Kabanchik.by. Тут ви зможете самостійно вибрати професіонала, який виконає всі необхідні сантехнічні роботи. Дуже часто домовласники беруться за ремонт самостійно, забуваючи про те, що некваліфікована робота може призвести до непоправних наслідків. Кращим помічником по заміні сантехніки може стати тільки професійний майстер, у якого за плечима не один капітальний ремонт і в наявності весь необхідний інструмент і матеріали.

Сантехнічні прилади присутні практично на кожному кроці. І якщо холодна і гаряча вода необхідні тільки на кухні і в санвузлі, то опалювальні прилади присутні в кожній житловій кімнаті. Як тільки яка-небудь з цих систем дає збій, то незручності починають відчуватися миттєво усіма, хто проживає в будинку. Тим більше, коли мова йде про позаштатних ситуаціях, що відбуваються, як завжди, в самий невідповідний момент. Мова йде про раптом нізвідки взявшемся пориві труби або протікання унітазу.

Викликавши сантехніка на будинок можна отримати повний набір послуг по ремонту і заміни приладів:

  • настройка роботи зливного бачка унітазу;
  • роботи з демонтажу старої поламаною сантехніки;
  • установка і підключення унітазів;
  • монтаж водопровідних і каналізаційних труб;
  • підключення електричних водонагрівачів, посудомийних і пральних машин;
  • установка змішувачів і кранів.

Професійним сантехнікам варто довіряти також роботи по заміні труб і радіаторів. Система опалення є досить складним пристроєм, і без певної підготовки братися за її ремонт або монтаж вкрай небажано. По-перше, для цього обов’язково потрібно спеціальний інструмент, по-друге, дуже важливо забезпечити герметичність всієї системи по закінченню робіт. В іншому випадку не уникнути великих неприємностей, тим більше, коли мова йде про багатоповерховому будинку.

Роботи по заміні сантехніки зазвичай включають в себе декілька важливих етапів:

  1. демонтаж старого обладнання;
  2. складання планів розташування нових приладів;
  3. розробка схем розводки труб;
  4. монтаж нових трубопроводів і підключення нового обладнання.

І останнє, заміна сантехніки виконується з розрахунку, що нові комунікації та обладнання прослужать не рік – два, а як мінімум десятиліття, а то й більше. І якщо роботи виконувалися підготовленими фахівцями, то розраховувати на тривалу і надійну роботу всіх систем просто не доводиться.

 

Заміна сантехніки. Повний спектр послуг

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code