З 3 по 6 квітня в міжнародному виставковому центрі Крокус Експо в Москві відбудеться виставка будматеріалів та інтер’єрних рішень BatimatRussia 2018.  

Серед інших підприємств в ній візьме участь компанія Cersanit – один з лідерів в Росії по виробництву і продажу товарів для ванної. Щорічна виставка Batimat – наймасштабніше і очікувана подія у сфері будівництва і дизайну інтер’єрів.

Главная / Строительство и ремонт / Встречайте новинки товаров для ванной Cersanit на Batimat 2018!

Компанія Церсаніт безперервно розвиває технології виробництва, тому стенд компанії виявиться особливо цікавим для дизайнерів, будівельників і звичайних людей, які хочуть зробити сучасний і стильний ремонт у ванній. Cersanit (назва вимовляється як «Церсаніт», хоча деякі кажуть «Керсанит» або «Керзанит», що в корені невірно) представить публіці нові зразки оздоблювальної плитки, керамограніту, фаянсу, меблів для ванни. Також на стенді будуть виставлені знамениті акрилові ванни Cersanit, які відрізняються довговічністю, елегантним дизайном і модерновим виконанням.

Експозиція буде розміщена в павільйоні №3, фахівці Cersanit будуть раді презентувати гостям виставки новинки бренду в залі № 13, стенд 13-410.

Предметами виставки будуть не тільки окремі раковини, ванни та унітази Cersanit, але і готові інтер’єрні рішення, що буде особливо цікаво приватним відвідувачам. Вироби компанії відрізняються не тільки нестандартним дизайном, але і останніми технологіями, які кожен день непомітно полегшують життя людям. Серед технологій, які компанія вже впровадила, – безободковая серія унітазів Церсаніт, антибактеріальне покриття для сан фарфору, серія виробів для людей з обмеженою рухливістю Etudia і багато інші розробки. Таким чином, фаянсові вироби марки не тільки привабливі зовні, але і володіють покращеною функціональністю.

Що готує компанія на цей раз? Безсумнівно, це нові рішення в обробці стін і підлоги. Слідуючи тенденціям в сучасному європейському дизайні, польський бренд Церсаніт випускає плитку, що імітує прості, натуральні матеріали, такі як дерев’яна дошка, камінь, мармур, цемент. Особливо актуальна, за відгуками, плитка Cersanit з матовою, шорсткою поверхнею «під камінь» і плиткова дошка, що імітує дерев’яні мостини.

Також компанія постійно розробляє нові меблеві колекції і допрацьовує колишні у бік вражаючого дизайну і функціональності. Зокрема, в цьому році оновлена серія меблів Smart. Тепер вона виходить з поліпшеними відкривають механізмами і більш красивою текстурою боковин «під дерево».

На стенді Cersanit будуть представлені і преміальні колекції марки Mei з ультрасучасним лаконічним дизайном.

Для того щоб відвідати Batimat 2018 і експозицію Cersanit, вам необхідно зареєструватися та отримати електронний квиток безкоштовно на сайті batimat-rus.com.

 

Зустрічайте новинки товарів для ванної Cersanit на Batimat 2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code