Можно ли класть ламинат на линолеумЛамінат останнім часом стає дуже популярним підлоговим покриттям. Доступність в ціні, екологічність, зручність в укладанні, довговічність і багатий вибір колірної палітри. Це неповний перелік переваг підлогового покриття як ламінат.

Але поряд з достоїнствами, він має таку універсальну експлуатаційну особливість, що її можна укладати на такі поверхні як, на фанеру, паркет, бетон, кахель, ДСП і дерев’яна підлога, виключаючи поверхні схожі на ковролін.

Я думаю, у багатьох виникає питання, а чи можна класти ламінат на лінолеум. Адже буває випадки, коли не в силу звільнити приміщення від важкої меблів і зняти підлогове покриття як лінолеум, повністю вирівнявши підлогу. У цій статті давайте розберемо таку особливість, як укладати ламінат на лінолеум.

Особливість укладання матеріалу

Нашою відповіддю на питання можливе укладання ламіноване підлогове покриття на лінолеум, безумовно, так, і навіть придбає позитивні гідності як звукоізоляцію і теплоізоляцію підлоги. Але з додержанням певних правил і інструкції.

Можно ли класть ламинат на линолеум

Особливістю такої укладки є те, що в кімнаті, де буде укладатися ламінат, поверхня підлоги з вже наявним покриттям, в нашому випадку лінолеуму, повинна бути:

  • Сухим і чистим.
  • Не повинні бути перепади і нерівності (допустима норма до 3 мм).
  • Не пошкоджений і був міцно закріплений до підстави основного підлоги.
  • Не занадто м’яким і дуже старим (щоб уникнути осідання і здуття ламінату).

Якщо виявляються будь-які перелічені вище відхилення, їх слід усунути, або утриматися від такої укладки (передчасний знос неминучий).

Сам процес укладання, є стандартною процедурою також як і на бетонну підлогу, більш докладно можете ознайомитися в статті з укладання ламінату своїми руками. Також додатково ви зможете переглянути відео матеріал, підготовлений нашим сайтом.

Укладання ламінату на лінолеум потрібна підкладка?

Потрібна підкладка. Все залежить від стану покладеного покриття, тобто лінолеуму. Якщо покриття сухе, рівне, досить товста і щільна, то цілком можливо обійтися і без підкладки. Але якщо у вас покриття відсирілі, і має вологість, є ймовірність появи цвілі.

Якщо ж на поверхні є западини, нерівності і перепади або ж основа лінолеуму занадто м’яка, то укладання ламінату без підкладки не допускається. Так як через певний час експлуатації, ламінат почне прогинатися, скрипіти і здуватися. Таким чином, всі витрачений час і кошти, може піти даремно, так як всю роботу потім доведеться переробляти.

У підсумку відповідаючи на питання, чи можна класти ламінат на лінолеум, та можна, але тільки в тому випадку, якщо старе покриття відповідає необхідним вимогам для монтажу.

Чи можна класти ламінат на лінолеум

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code