Коли ванна чиста, то тоді не тільки приємно проводити водні процедури, але і ви можете бути впевненими в тому, що вашому здоров’ю ніщо не загрожує. Тому догляд за ванною відіграє дуже велику роль, і йому треба приділяти достатньо уваги. Іноді виникає питання про те, чим мити акрилову ванну, щоб не зіпсувати цей матеріал і при цьому отримати бажаний результат.

У той же час, потрібно враховувати, що забруднення будуть виникати із-за неякісної води, якої ви звикли користуватися або ж тоді, коли у воді є якісь певні шкідливі компоненти. Поступово, під впливом даних неприємних факторів, що будь-яка ванна починає ставати більш жовтої і тьмяною, втрачає свій привабливий вигляд і білизну. Цього не можна уникнути навіть тоді, коли її щодня чистять спеціальними миючими засобами.

Краще регулярно мити акрилову ванну, ніж потім її очищати

Якщо ваш вибір припав на ванну з акрилу, то необхідно вибирати саме ті миючі засоби, які будуть призначатися безпосередньо для акрилових ванн. Для того щоб усунути незначні забруднення, які зустрічаються досить часто, потрібно після кожного використання сантехніки, дуже ретельно обполіскувати її. Слідкуйте за тим, щоб на її акрилової поверхні ні в якому разі не залишилося мила або ж піни і іншого типу забруднень.

Пам’ятайте, що мити акрилову ванну в домашніх умовах необхідно за допомогою м’якої ганчірки або губки, яка змочується в невеликій кількості засоби для миття. Крім того, акуратно нанесіть невелику кількість спеціального засобу на всю її поверхню, а якщо є плями, то трохи потріть їх. Зачекайте приблизно 15 хвилин і ретельно сполосніть акрилову ванну теплою водою.

Якщо ж стан сантехнічного вироби більш занедбане, то в такій ситуації потрібно шукати інший варіант, ніж чистити її. Якщо регулярно не мити акрилову ванну, то дуже скоро на ній можна буде помітити наліт з вапна, якісь неприємні брудні сліди або навіть іржу. У такій ситуації спочатку потрібно помити ванну так, як було описано трохи вище. Виріб обов’язково огляньте, адже ви могли не помітити деякі плями, які особливо сильно в’їлися в поверхню.

Щоб видалити більш серйозні сліди, на них необхідно знову нанести миючий засіб і ретельно з його допомогою потерти поверхню ванни. В цьому випадку потрібно знову використовувати мочалку чи губку. Коли потрете плями, то миючий засіб залиште на них приблизно на півгодини і тільки після цього можете змити його з допомогою теплої води. Якщо є необхідність, то цю просту процедуру потрібно повторити кілька разів для того, щоб домогтися позитивного результату і усунути абсолютно всі складні забруднення.

Іноді, люди можуть мити акрилову ванну занадто часто, а це стає причиною того, що можуть на її поверхні з’явитися подряпини невеликого розміру. У них з часом починає забиватися бруд і пил, сліди стають все більш помітними і через деякий час забруднення в’їдається глибоко в акрил і тоді позбутися від нього неймовірно складно. Якщо ви знайдете подряпини відразу після їх появи, то ще не все втрачено і прибрати їх буде досить просто. Тільки не потрібно відкладати цю процедуру в довгий ящик.

Чим мити акрилову ванну в домашніх умовах, секрети чистоти відео

Для початку візьміть папір, яка призначена для шліфування. Вибирайте настільки дрібну, яка у вас є, і з її допомогою дуже акуратно і повільно вирівняйте поверхню акрилу. Потім, те місце, яке ви відшліфували необхідно обережно покрити спеціальною поліроллю. Досить часто такий же спосіб використовують для того, щоб усунути на поверхні акрилу матові плями, які турбують багатьох власників акрилових виробів. Після того, як окремі ділянки ванної будуть ретельно опрацьовані поліроллю, вони знову стануть блискучими і красивими, а зовнішній вид стане як білосніжним і глянсовим.

Якими засобами мити акрилову ванну

Для того щоб можна було ретельно почистити акрилову поверхню, підійде не будь-який миючий засіб, а тільки спеціальні. Ми надаємо вам список найбільш придатних у даній ситуації засобів, які допоможуть зробити вашу ванну знову красивою і блискучою, як нову.

Досить якісним і в той же час популярним засобом для миття акрилу є «Тім-профі». Дане миючий засіб дозволяє за лічені хвилини вирішити навіть найскладніші і старі забруднення. Варто відзначити, що «Тім-профі» відрізняється від багатьох інших тим, що в його складі немає занадто сильних речовин хімічного походження, які можуть стати причиною утворення ушкоджень під час миття. Крім того, як чистити різного роду забруднень, «Тім-профі» здатний повністю прибрати будь-який неприємний запах, а безпосередньо на поверхні акрилової ванни утворює дуже стійку плівку, яка захищає від утворення нових плям та подряпин.

Багато можуть обирати такий засіб, як «Акрилан». Воно виглядає, як досить м’яка піна, яку також можуть використовувати, щоб мити душові кабіни в домашніх умовах. За допомогою цього миючого засобу можна досить швидко прибрати не тільки дуже прості забруднення, але і більш серйозні типи бруду, які вже встигли глибоко проникнути в акрил і залишити там свій слід. «Акрилан», крім того, допомагає усунути наліт вапна, старі плями, які ніщо не від’їдає і навіть іржу, якщо така є. «Акрилан» дуже добре справляється і з грибком, потім дезінфікує ванну і створює спеціальну тоненьку плівку, яка може захищати протягом деякого часу від утворення нових плям або проникнення бруду.

«Сіф» відноситься до числа універсальних миючих засобів, адже справляється з проблемними ділянками не тільки акрилову поверхню, але може чистити і будь-яку іншу як у ванній кімнаті, так і на кухні. «Сіф» можна придбати як у вигляді спрею, так і у вигляді крему, які здатні дуже швидко виправити навіть найскладніші забруднення, з якими не вдається впоратися з допомогою інших миючих засобів. В той же час великою перевагою є ще і його низька вартість, особливо якщо порівнювати з багатьма іншими засобами для миття акрилу або різного роду поверхонь у ванній кімнаті.

Для того, щоб дуже швидко і без зусиль прибрати у ванній кімнаті, помити абсолютно всі поверхні і усунути більш серйозні плями і різного роду забруднення, можна використовувати спеціальний миючий засіб «Басс». Придбати його можна виключно у рідкому вигляді, а на плями необхідно наносити за допомогою губки. «Басс» за лічені секунди починає розщеплювати бруд і досить активно на неї діє. Залиште «Басс» на 15 хвилин на пляму, а потім змийте за допомогою великої кількості води.

Фахівці рекомендують разом з цим засобом додатково ще застосовувати і поліроль для ретельного прибирання. Це дозволить зберегти ванну з акрилу красивою і блискучою на протязі довгого часу.

Чому не можна мити акрилову ванну

Для того щоб через деякий час сантехніка не почала втрачати свій первозданний вигляд, потрібно обов’язково знати, якими засобами акрилову ванну чистити в домашніх умовах і чому, навпаки, чистити ні в якому разі не можна. Отже, не можна застосовувати наступне:

  1. різного роду порошки, які ви не розчинили у воді;
  2. кошти абразивного характеру;
  3. кошти, які мають агресивний характер і вкрай негативно впливають на стан акрилу;
  4. тверді щітки з різних металів.

Якщо ви будете чистити цими засобами поверхня акрилової ванни, то незабаром ви можете пошкодити її, що в підсумку може зажадати додаткову витрати на реставрацію даного виробу.

Як дезінфікувати ванну з акрилу

Звичайно, акрил не відноситься до числа тих матеріалів, які піддаються дуже швидкому появі цвілі або грибка, але все ж її потрібно додатково дезінфікувати. Особливо важливо це робити тоді, коли є маленькі діти. Це потрібно не тільки для того, щоб було приємно проводити водні процедури, але і для того, щоб забезпечити дітям максимум захисту та безпеки.

Отже, процедура дезінфекції акрилової ванни в домашніх умовах дуже проста і кожна людина може її виконувати, адже вона не забирає надто багато часу.

  1. Налийте у ванну воду, яка має кімнатну температуру.
  2. Додайте до неї невелику кількість спеціального дезінфектора;
  3. розмішайте засіб і залиште приблизно на десять хвилин;
  4. злийте воду і потім кілька разів ретельно промийте ванну для того, щоб видалити всі залишки засобу для дезінфекції.
Як правильно доглядати за акриловими поверхнями відео

Якщо ви не знаєте, чим мити акрилову ванну в домашніх умовах, то спитайте поради у фахівців і вони допоможуть вам вибрати найкраще і якісне засіб, який допоможе видалити весь бруд і при цьому не буде шкодити поверхні.

Як мити акрилову ванну в домашніх умовах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code