Что делать, если вздулся ламинат?Ламінат, це один з підлогового покриття, який не тільки служить прекрасним покриттям для підлоги, але має властивості імітувати натуральний добротний паркет. Але у багатьох споживачів і власників таких підлог з вуст можна почути «у нас проблема, ламінат здувся».

Це явище вважається одним з частих і, причому головних недоліків такого підлогового покриття. Відповідаючи на таке питання – що робити, якщо здувся ламінат? насамперед потрібно виявити причину і джерело виникнення такого неприємного явища.

  • Можливо, був постелений недоброякісний ламінат.
  • Неякісна укладання матеріалу.
  • Непідготовлена поверхню під укладання матеріалу (грубі нерівності й ухили). І не обробка швів.
  • Занадто велика вологість в приміщенні.
  • На поверхню потрапила, і застоялося вода.

У даній статті ми хочемо більш детально розглянути наслідок цих причин здуття ламінованого покриття, а також дати корисні поради щодо їх самостійного усунення.

Заощадимо на ламінаті або скупий платить двічі

Купівля та укладання матеріалу низької якості – це одна з причин, чому здувся ламінат. Наша порада: повністю замінити таке неякісне підлогове покриття.

Як прибрати щілини між дошками ламінату відео

Бувають і такі випадки, що причиною може бути поверхню основи під ламінатом. Першим ділом потрібно повністю розібрати підлогове покриття, прибрати підкладку, а підставу як слід вирівняти. Якщо ж розібраний матеріал, зовсім старий, краще буде його замінити, бажано на більш якісне і вологостійке покриття. При зворотному монтажі не забудьте шви обробити герметиком.

Слабкий досвід або неуважність фахівців при укладанні

Що робити, якщо здувся ламінат? Неправильна укладання – це ще одна з причин. Так як склад ламінованого покриття складається з пресованих деревних стружок і тирси, та має властивості деформуватися, звужуватися і розширюватися під впливом температурного перепаду вологості повітря. З цього випливає, що при укладанні ламінату обов’язково робити інтервал (проміжок) від стіни не менше 1 сантиметра щоб уникнути подвійної роботи.

В даному випадку можна сказати ламінат пішов по хвилях, і цю проблему можна вирішити без заміни всього підлогового покриття, а лише невеликий коригуванням вже постеленого підлогового покриття.

Першим ділом потрібно зняти плінтуси у приміщенні, де здувся ламінат. Далі слід ретельно оглянути краю стіни, у тих місцях, де матеріал щільно впирається об стіну. Виступаючі частини підлогового покриття потрібно буде акуратно підрізати на пару сантиметрів, створивши при цьому вільний зазор у разі деформації ламінату.

Заміна пошкодженої дошки ламінату відео

Якщо все зробити по інструкції, проблема буде вирішена, і підлогове покриття буде виглядати, тільки що постелений без вад і здуття.

Якщо здувся ламінат від води – як виправити

Вода найлютіший ворог вироби і покриття з дерева. В даному випадку ламінат не виняток. Першим ділом потрібно акуратно зняти плінтуса, розібрати підлогове покриття по всьому периметру здуття, образовавшую воду слід насухо протерти, а основи під покриттям потрібно дати гарненько просохнути. Підкладку також слід просушити або ж при необхідності замінити.

Намоклі дошки слід також просушити, але якщо ламінатні панелі зовсім непридатні до подальшого настилу, то доведеться їх замінити новими. При первинному настилі, запас і залишки панелей завжди повинні залишатися, але бувають випадки, коли їх такими і не буває. В цьому випадку вам доведеться докуповувати. Але можуть виникати такі ситуації, що ламінат ви стелили кілька років тому, і в магазинах немає точно такий моделей, тоді потрібно спиратися, що ближче по кольору і відтінку.

Додатково, як варіант, можна обробити покриття ламінату мастикою, винайденої народним умільцем, докладно можете подивитися на відео.

Використовуємо мастику для ламінату відео

Але що робити, якщо затопили зверху, тоді вже доведеться замінювати все покриття. Наша порада краще. Щоб уникнути такої ситуації, заздалегідь варто задуматися при покупці, про якісний влагостойком підлоговому ламінаті.

Що робити, якщо здувся ламінат?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code