У сучасному ритмічному світі, наповненому машинами, людьми, високотехнологічною технікою постійний шум виступає в якості невід’ємної складової життя. Причому цей компонент настільки увійшов у наше життя, що в більшості випадків люди не звертають на нього навіть найменшої уваги, і тим самим навіть не замислюються про те негативному впливі, яке шум діє на організм людини.

А між іншим саме безперервний звуковий потік може бути основною причиною дратівливості, головного болю, швидкої стомлюваності. Адже погодьтеся, перебуваючи у власному будинку або квартирі дуже важливо відчувати себе захищеним від оточуючих факторів, і по можливості мінімізувати будь-які негативні впливи здатні погіршити комфорт проживаючих.

Шумоізоляція стін в квартирі своїми руками якраз і спрямована на вирішення зазначених завдань і при якісній реалізації здатна максимально знизити надходження звуку ззовні, забезпечуючи повноцінну шумову завісу.

У даній статті ми хочемо дати пораду, як підібрати сучасні матеріали для подібної конструкції, а також як виконати весь процес робіт самостійно дешево і сердито.

Визначення дефектів стін і усунення проблем

Первинним заходом у боротьбі за тишу є дослідження огороджувальних конструкцій стін в квартирі, на наявність дефектів, здатних безперешкодно пропускати звукові хвилі всередину споруди. Всілякі тріщини, порожнечі, пошкодження сприяють легкому проникненню шумів до приміщень, через що на даному етапі слід звертати увагу на будь-які деформаційні відхилення.

Шумоізоляція стін у квартирі: сучасні матеріали відео

Після чого всі проблемні ділянки повинні бути піддані обробці за допомогою будівельних розчинів, з використанням для шумоізоляції стін дешево такими матеріалами, як скловата, поролон, пінопласт, як альтернативу допускається використовувати спеціальний герметик.

Як здійснюється шумоізоляція стін у квартирі

Після реалізації елементарних заходів, спрямованої на зниження шумових впливів приступають до більш ефективних дій.

Беручи до уваги фізичні особливості звукових хвиль, потрібно викорінити наявність передавальних містків, зважаючи на що насамперед слід провести обробку найбільш уразливих місць, а саме точок монтажу електроапаратів (розеток, вимикачів, висновків проводу), а також місць введення трубопроводів і коробів від всіляких інженерних комунікацій (водопроводу, опалення, систем підтримки мікроклімату).

Шумоізоляція стін сучасні матеріали відео

Для чого, по-перше, слід подбати про безпеку проведення робіт (зняти напругу живлення, відключити працююче електрообладнання тощо). А після цього демонтувати перераховані атрибути і виконати шумоізоляцію монтажних гнізд за допомогою специфічних матеріалів з подальшим нанесенням гіпсу і монтажем апаратів у зворотній послідовності.

Шумоізоляція стін в квартирі своїми руками: дешево – більш трудомістка операція і вимагає від виконавця виконання цілого спектру робіт, спрямованих на зниження шумових впливів.

Шумоизоляция стен в квартире современные материалы

Більш часто у зазначеному відношенні використовують звукопоглинальні сучасні матеріали (поролон, скловолокно, пінополістирол, гофрований картон, базальтовий ізолятор) які розташовують у вільній порожнини огороджувальних конструкцій, що може зажадати супутньої обробки стін із застосуванням гіпсокартонних листів або аналогічного листового матеріалу. Причому виконуючи зазначені роботи, дуже важливо дотримуватися певних рекомендацій:

  • Сучасні матеріали для шумоізоляції стін у квартирі підбираються за типом виходячи з конструктивних особливостей об’єкта нерухомості та на підставі індивідуальних вимог (товщина звукоізолюючих плит повинна бути не менше 12 мм);
  • Проводити укладання матеріалів з деяким нахлестом один на одного, виключаючи виникнення незаповнених ділянок;
  • Здійснювати якісну фіксацію звукопоглиначів до базових основ стін і їх поверхонь, щоб не допустити сповзання матеріалу в процесі експлуатації об’єкта нерухомості або квартири.

Також для нерозповсюдження звуку від конструктивних елементів, що мають безпосереднє примикання до стінних модулям дуже важливо при виконанні будівельних робіт застосовувати спеціальні звукоізолюючі матеріали.

Приміром, при виготовленні стяжки підлоги рекомендується між бетонною основою і стіновими модулями прокладати демпферні стрічки (на основі спіненого пінополістиролу), які здатні не тільки компенсувати температурні розширення, але і можуть виступати в якості чудового звукоізолятора.

За аналогічною методикою слід чинити і при спорудженні несучого каркаса (для обшивки стін ГКЛ або пластиком), забезпечуючи прокладку ізоляторів у зоні безпосереднього примикання профілю до базових поверхонь стіни.

Звукоізоляція стін сучасні матеріали ЗИПС панелі відео

До того ж шумоізоляцію стін в квартирі своїми руками дешево може досягатися за рахунок застосування оздоблювальних матеріалів з відповідними конструктивними особливостями. Бамбукові шпалери, багато композиційні елементи, барвники з полімерними добавками здатні ефективно поглинати сторонні звуки, забезпечуючи високу ступінь комфорту і тиші для проживаючих.

Шумоізоляція стін у квартирі: сучасні матеріали

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code