Утеплитель пеноплекс комфорт: основные свойства, применение и размеры плитПіноплекс – це сучасний матеріал, який в своїй основі містить не що інше, як пінополістирол екструдований типу. Для того щоб не потрібно було запам’ятовувати занадто складного назви матеріалу, маркетологи прийняли рішення назвати його саме піноплекс комфорт. Такий утеплювач використовується дуже часто і з різними цілями, але в основному, як правило, для утеплення стін, підлоги, фундаменту або якісь інші конструкції.

Виготовляти піноплекс почали досить давно. Ще в 50 роках минулого століття, коли була винайдена спеціальна установка, що дозволяє екструдувати гранули полістиролу. Відтоді він щороку ставав все більш популярним завдяки своїм дуже непоганим властивостями.

Утеплювач піноплекс комфорт технічні характеристики якого, просто чудові і багато типів теплоізоляторів не можуть зрівнятися з ним. Будівлі, які утеплюються таким утеплювачем дуже теплі, а сам матеріал прослужить протягом багатьох років.

 • Основні властивості та структура піноплекс
 • Область застосування утеплювача піноплекс
 • Переваги і недоліки піноплекс
 • Розміри плити піноплекс
 • Утеплювач піноплекс комфорт яка товщина для морозов 30 град

Основні властивості та структура піноплекс

Утеплювач піноплекс комфорт має структуру, що нагадує безпосередньо полістирол, але в теж час його виготовляють за дещо іншою, більш сучасної технології. Пінополістирол, який пройшов стадію екструдування був виготовлений завдяки сильному тиску і впливу на нього неймовірно високої температури. За допомогою такої процедури, було отримано досить легкий матеріал, який одночасно з тим залишається міцним і неймовірно теплим. Тепло піноплекс комфорт зберігає завдяки тому, що у нього всередині знаходяться мікроскопічні гранули повітря.

Утеплитель пеноплекс комфорт: основные свойства, применение и размеры плит

Піноплекс має відмінні властивості, які і зробили його дуже популярним. До основних властивостей можна віднести наступне:

 1. Матеріал практично не поглинає воду і це робить його просто чудовим теплоізолятором. Вода поглинається тільки на тих ділянках, де є хоча б невеликі зрізи і при цьому молекули повітря знаходяться у відкритому стані.
 2. Утеплювач має дуже низький рівень теплопровідності. Завдяки цьому матеріал можна використовувати на різних об’єктах.
 3. Він не пропускає пар і може його дуже добре затримувати.
 1. Якісні технічні характеристики «піноплекс комфорт» дозволяють зксплуатировать утеплювач протягом багатьох років і на нього не впливає ні температура, ні погодні умови. Матеріал може відтавати і замерзати не один раз, а початкові властивості при цьому залишаються незмінними, навіть для морозов 30 град.
 2. Матеріал має неймовірно високий рівень міцності і може витримувати величезні навантаження. Подібна властивість було отримано завдяки наявності маленьких пухирців повітря всередині кожної плити.
 3. Монтаж плит не викликає ніяких труднощів чи проблем. Кожну плиту можна розрізати гострим ножем, а краї в місці розрізу не будуть кришитися або ж ламатися.

Область застосування утеплювача піноплекс

На сьогоднішній день такий матеріал, як піноплекс комфорт використовують для того, щоб будувати стіни і одночасно з тим використовувати сучасну систему, яка має назву «колодязна кладка». Кладка такого типу дає унікальну можливість робити стіни більш тонкими, тонше за цегельні в 2-3 рази, а конструкції, що огороджує характеру при цьому не перевищують 64 див.

Утеплитель пеноплекс комфорт: основные свойства, применение и размеры плит

Крім того, «піноплекс комфорт»: технічні характеристики дозволяють використовувати і іншу систему, яку прийнято називати штукатурної. Така технологія спорудження стін також вельми популярна. Великою перевагою є те, що завдяки великому вибору декоративної штукатурки можна створити самий різний дизайн і втілити в життя найсміливіші рішення.

Утеплитель пеноплекс комфорт: основные свойства, применение и размеры плит

Утеплювач піноплекс комфорт дозволяють отримати міцні і теплі стіни. З його допомогою можна утеплити фундамент і навіть дах будь-якого будинку, що робить матеріал дійсно універсальним.

Переваги і недоліки піноплекс

Цей утеплювач має досить багато позитивних моментів. До них можна віднести міцність, екологічно чистий матеріал, він з часом не стискається і не зменшується в розмірах (це дозволяє використовувати матеріал для того, щоб утеплювати фундаменти будівель). Крім того, високий рівень щільності забезпечує стійкість до проникнення вологи, різного роду пара або ж цвілі.

Спеціальні добавки дозволяють ще більше поліпшити технічні характеристики. Наприклад, після спеціальної обробки, плити не буде спалахувати навіть під впливом найбільш високої температури. Варто відзначити і той факт, що з матеріалом такого типу досить просто працювати. Його просто різати, можна укладати на будь-які поверхні. Прослужить піноплекс комфорт як мінімум тридцять років, що досить багато.

Якщо говорити про недоліки даного матеріалу, то їх практично немає і якщо правильно підійти до використання теплоізолятора, то їх можна і зовсім уникнути. Дотримуйтесь температурний режим і тоді плити не будуть деформуватися або ж плавитися. Слід відзначити той факт, що утеплювач занадто сильно боїться різного роду органічних розчинників. Такі речовини можуть за лічені хвилини зіпсувати матеріал, його форму, цілісність, що вкрай негативно позначиться на стані піноплекс комфорт та його технічній характеристиці.

Розміри плити піноплекс

На сьогоднішній день можна знайти кілька різних видів утеплювача пеноплекс. Кожен з цих видів фахівці позначають певною цифрою. Крім того, всі вони відрізняються своїми розмірами, товщиною і щільністю. Наприклад, візьмемо плиту піноплекс, яка має щільність 35. У такій ситуації його товщина буде перебувати в межах двох – десяти сантиметрів. Якщо говорити про тип піноплекс під номером 45, то його товщина трохи більше і може бути приблизно 4 – 10 сантиметрів.

Утеплитель пеноплекс комфорт: основные свойства, применение и размеры плит

Довжина і ширина кожного типу матеріалу при цьому залишається стандартною. У більшості випадків ширина однієї плити складає 60 сантиметрів, а довжина в свою чергу від 1,2 метрів до 2,4.

Утеплювач піноплекс комфорт яка товщина для морозов 30 град

Як правило, для того, щоб утеплити стіни, щоб вони змогли витримати до 30 і більше градусів морозу використовують плити, який має товщину 100 мм. Звичайно, деякі фахівці рекомендують укладати в 2 шари дві плити по 50 мм і при цьому виконувати додатково перев’язку. Такий метод вважається найбільш ефективним і здатний утримувати тепло навіть при найнижчих температурах і поганих погодних умовах.

«Піноплекс комфорт» технічні характеристики, якого чітко говорять про те, що даний утеплювач дійсно здатний захистити будь-яке приміщення від холоду і при цьому, він простий в експлуатації.

Утеплювач піноплекс комфорт: основні властивості, застосування і розміри плит

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code