Південнокорейська компанія «Daewoo» на російський ринок постачає не тільки автомобілі та побутову техніку, а й газові котли, які повністю адаптовані до російських умов. Як і багато виробників газового устаткування для систем опалення, компанія пропонує досить широкий модельний ряд, який дає можливість підібрати газовий котел «Daewoo», точно підходить під параметри будинку.

В даний час компанія пропонує два виду котлів: підлогові і настінні. В кожному виді є кілька серій, в кожній серії кілька моделей. Тобто вибір насправді величезний.

Великою популярністю сьогодні користуються настінні конструкції, які в основному купують жителі невеликих приватних будинків і міських квартир. На сьогоднішній день це самий безпрограшний і дуже зручний варіант, який дозволяє не тільки організувати виробництво теплоносія для опалювальної системи, але й отримати гарячу воду для системи ГВП. До того ж настінні газові котли – це компактна конструкція, що займає мало місця, але працює досить ефективно.

Підлогові конструкції в основному володіють великою потужністю і великими габаритами. Їх найчастіше встановлюють в приватних будинках з великою корисною площею.

Класифікація

Двоконтурні настінні газові котли ДЕУ на російському ринку представлені трьома основними серіями:

 • MCF;
 • MSC;
 • MES.

Кожна серія складається з декількох моделей, які між собою в основному відрізняються розмірами і потужністю виробництва теплової енергії. По іншим критеріям у межах своєї серії моделі схожі між собою. Отже, розглянемо основні характеристики кожної серії і визначимо їх відмінності.

Серія MCF

Почнемо з того, що котли цієї серії у своєму складі мають відкриту камеру згоряння. Тому для виведення продуктів згоряння палива використовується звичайний атмосферний димар. Модельний ряд визначається потужністю приладу, яка варіюється в діапазоні: 10,5-29 кВт.

Якими сучасними приладами укомплектований газовий котел ДЕУ даної серії?

 • Два теплообмінники: перший з міді з розширеними внутрішніми порожнинами, другий так званий пластинчастий, за допомогою якого збільшується відбір теплової енергії.
 • Встановлено потижневий програматор.
 • Унікальна уніфікована система димовидалення, де в димоході встановлений інфрачервоний датчик, що реагує на тягу.
 • Такі котли можуть працювати три доби в аварійному режимі.
 • Коефіцієнт корисної дії 91%.

Серія MSC

Котли даної серії – це опалювальні агрегати з закритою камерою згоряння. Практично всі моделі комплектуються коаксіальними димоходами і розширювальними бачками. Модельна лінійка тут ширше, потужність варіюється від 7,0 кВт до 46,5 кВт. Відмітна риса – плавне регулювання потужності. Все відбувається в автоматичному режимі, так що терморегулятор, що сигналізує на пальник, збавляє або додає подачу газу автоматично без втручання людини.

Додамо, що горілка виготовлена з нержавіючої сталі. Тут, як і в попередній серії, встановлені два теплообмінника, тієї ж марки. Ефективну роботу опалювального приладу забезпечує сучасна система автоматичного контролю та регулювання всіма процесами. Управління котлом здійснюється за допомогою цифрового пульта, який може бути винесений на відстань до 50 м. тобто котел можна встановити, наприклад, в підвалі, а пульт управління безпосередньо в одному з приміщення будинку.

Виробники подбали про те, щоб газовий котел міг працювати в різних режимах:

 • опалення;
 • гаряче водопостачання;
 • комбінований варіант: опалення плюс ГВП;
 • прискорений нагрів гарячої води;
 • робота системи опалення по температурі теплоносія;
 • по температурі повітря;
 • з мінімальною температурою;
 • по таймеру.

Тобто можна агрегат запрограмувати таким чином, щоб в різний час доби сам він працював по-різному, що дозволяє ефективно розподілити температуру по годинах і цим заощадити споживання палива.

Увага! Газові котли даної серії можуть працювати на природному газі, і на зрідженому. Для того щоб перейти від одного до іншого, необхідно поміняти форсунку і перемкнути тумблер, який встановлений на електронному платі.

Хотілося б звернути вашу увагу і на той факт, що при збої в подачі електроенергії, всі показники і параметри котла не зникають. Плюс до всьому при подачі електроенергії котел запускається самостійно. Всі несправності газового котла ДЕУ обов’язково виводяться на дисплей пульта управління, після чого проводиться діагностика приладу в автоматичному режимі.

Серія MES

Це найсучасніша серія, тому що котли даного виду належать до категорії «конденсаційних». По-перше, відзначимо той факт, що конденсаційні газові котли для систем опалення володіють підвищеним коефіцієнтом корисної дії. В даному випадку цей показник становить 106,5%. Чим вище ККД, тим менше витрата палива. Це прописна істина, так що моделі серії MES – це економічні опалювальні прилади з непоганою енергоємністю, плюс високою екологічною безпекою.

Модельний ряд не такий великий, як у попередніх серій: від 19,8 кВт до 40,6 кВт. Але у всіх котлів дуже серйозна ступінь енергозбереження – до 35%. Тут важливо правильно провести настройку параметрів і включити режим конденсації. Додамо, що з усіх описаних серій ці котли компактні. Тобто позитивних характеристик у даній види газових котлів багато, що і робить їх сьогодні одними з найпопулярніших.

Високоефективний газовий котел «Daewoo»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code