Мінімийка – це компактний апарат, який використовують для очищення (миття) різних поверхонь. Для роботи сучасний пристрій застосовує воду, яку нагнітає та подає під високим тиском. Користувачі зможуть вибрати щадний режим роботи. Якість чищення настільки висока, що нерідко відпадає необхідність у використанні побутової хімії або спеціальних засобів для чищення. Вибирають відповідні мінімийки на сайті https://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/minimiiki.html.

Мінімийки керхер

Особливості конструкції та сфера застосування

До складу апарату входять такі компоненти й вузли, як: водяна помпа, електричний двигун, шланг високого тиску, пістолет зі спеціальною розпилюючою насадкою, штуцер, який застосовують для підключення до водопровідної мережі. Для роботи пристрій використовує колекторний двигун. Конструкція мотора спроектована таким чином, щоб витримувати гідравлічні удари та коливання рівня напору.

Застосовують мінімийки високого тиску в комерційних та побутових цілях. Пристрої допомагають очищати від бруду, кіптяви, сажі, жиру:

  • содові меблі,
  • сайдинг будинку,
  • стіни, підлогу, стелю в цехах на виробництві, на складах, в холодильних промислових установках,
  • тваринницькі клітини,
  • автомобілі, обладнання, техніку,
  • килими,
  • тротуарну плитку,
  • тераси, пр.

Апарат подає під високим тиском воду, натиск настільки великий, що здатний в мінімальні терміни та з обмеженим об’ємом води чистити різні поверхні, в тому числі й старі покриття.

За допомогою сучасного компактного апарату можна очищати старий лакофарбовий шар, в тому числі й з радіаторів опалення. Застосовують мінімийки й для полірування, очищення від бруду, сажі, пилу металевих поверхонь.

Широкі можливості та фактичний ресурс

Моторесурс пристрою обчислюється десятками годин. Якщо вибирати невеликі й компактні апарати для домашнього використання, то вони менш потужні та довговічні, ніж професійні промислові. Щоб очистити будь-яку поверхню, випрати килими, досить 10-15 хвилин. За цей же час можна обробити машину, будь-які поверхні.

Строк використання побутових апаратів часто перевищує кілька років – від 4-5 та більше. Якщо потрібна більш потужна й довговічна техніка, доцільно придбати промислові пристрої з великим ресурсом роботи.

Для комплектації апарату використовують спеціальний гнучкий шланг високого тиску. Він досить жорсткий, щоб витримувати тривалий вплив високого тиску.

Мінімийки – сучасні апарати з великими можливостями

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code