Кормові добавки – це спеціальне доповнення до щоденного раціону харчування великої рогатої худоби або птиці, свиней або овець, кроликів або інших тварин. Застосовувати продукцію рекомендовано для регулювання пропорцій та кількості цінних й поживних речовин, біологічно активних компонентів. Вибирати премікси та кормові добавки для тваринництва і комбікорма повнораціонні для свиней рекомендовано у надійного виробника, який представляє продукцію на сайті https://alt-ua.com/.

прикорм

Призначення продукції

Якісні добавки приносять користь, використовувати ж комплекси рекомендовано після оцінки стану тварини. Речовини здатні:

  • посилювати баланс окремих елементів,
  • збільшити засвоюваність їжі,
  • регулювати рівень вітамінів, мікромінералів в крові,
  • прискорювати метаболічні та обмінні процеси,
  • виводити токсини,
  • збільшувати м’язову масу та надої (якщо премікси набувають для великої рогатої худоби), зміцнювати імунітет, посилювати природний захист-бар’єр від бактерій та ін.

При виборі важливо визначити мету використання прикорму та преміксів, щоб вибрати рівень впливу на організм.

Купувати якісну продукцію рекомендовано тільки у перевіреного виробника. Спеціалізована компанія використовує не тільки вітамінно-мінеральний комплекс відмінної якості, але й такі ж добавки. Готова продукція не має згірклого смаку та пліснявого запаху. Зберігати суміш слід кілька місяців, поставляється у великих мішках по 30 кг або невеликих пакетах по 2 кг.

Класифікація добавок

Група товарів рослинно-біологічного походження величезна. Премікси розділені за складом та призначенням на:

  • Сенсорні. У складі ароматичні добавки і різні хімічні речовини.
  • Технологічні. У числі компонентів органічні кислоти, які в раціон необхідно вводити, але невеликими порціями. Серед речовин бензойна, мурашина, молочна кислоти, адсорбенти токсинів і комбіновані інгібітори.
  • Зоотехнічні. У числі використовуваних для виробництва речовин пребіотики і пробіотики, протеїни, ферменти, ветеринарні антибіотики та інші компоненти.
  • Харчові продукти. У групі регулюють здоров’я, нормалізують, енергетичні елементи живлення.

У групі товарів комбіновані добавки, в складі яких ідеально підібрані речовини. Поєднують характеристики і якості декількох або відразу всіх описаних груп. Підбирати їх рекомендовано з урахуванням віку, фізичного стану, а також активності і продуктивності тварин.

Види преміксів та кормових добавок для тваринництва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code