За великим рахунком сучасні промислові холодильні камери – це коробки, обшиті сендвіч-панелями з теплоізоляційним наповнювачем. Наповнювач забезпечує безперебійну роботу камери і всередині приміщення, і на відкритому повітрі.

промислові холодильні камери

Сама сендвіч-панель складається з кількох шарів. Її переваги: ​​легкість монтажу, хороша стійкість до температурних перепадів та механічних пошкоджень. У промислових холодильників наповнювач також виконує функцію бар’єру для вологи, а також забезпечує пожежобезпеку.

Окрім сендвіч-панелей класична холодильна камера промислового типу складається з:

  • холодильної автоматики;
  • осьового вентилятора;
  • компресорної станції та фреонового компресора;
  • конденсатора;
  • повітроохолоджувача;
  • ресиверів;
  • теплообмінників;
  • холодильних дверей;
  • холодильних агрегатів.

На ринку представлені холодильні та морозильні камери різних розмірів, залежно від потреб замовника, загалом розмір коливається від 3 до 100 кв. метрів. Камери стійкі до появи корозії і гниття та мають витримку до температур від -40 до +50 градусів.

Види холодильних камер

Сучасні холодильні камери промислового типу розраховані на 3 основні режими роботи – зберігання, охолодження та шокова заморозка. Поговоримо про кожний вид трошки детальніше.

Холодильні камери зберігання використовуються для тимчасового перебування продуктів харчування, а також вин, ліків та навіть квітів. Вони працюють в температурному режимі від +14 до – 25 градусів, залежно від вимог до умов зберігання продуктів конкретного типу.

Камери з режимом «охолодження» використовують для обробки м’яса, риби, напівфабрикатів, фруктів, овочів і т.д. Вони працюють в циклічному режимі, тобто продукти завантажують туди по мірі необхідності. Температурний режим від -25 до -40 градусів, залежно від встановлених потреб.

Морозильні камери шокової заморозки використовують для швидкого, інтенсивного заморожування продуктів. Вони повністю заморожують продукт в середньому за годину.

Розуміючи принципи роботи тієї чи іншої камери промислового типу, ви можете обрати оптимальну модель саме для вашого бізнесу. На кінцеву вартість обладнання впливає розмір морозильної камери, величина зовнішнього периметру, внутрішній об’єм, товщина збірних сендвіч-панелей, конструкція підлоги, тип дверей або воріт, тип та потужність холодильних агрегатів.

Крім того варто враховувати кілька зовнішніх факторів: специфіку приміщення, в якому буде встановлюватись холодильне обладнання, продукцію, для зберігання якої ви його купуєте, температурний режим, необхідність зберігання товарів різних категорій.

Компанія «Вектор Люкс» пропонує свої послуги з розробки та монтажу холодильних камер на об’єкті. Проект холодильного обладнання розробляється під кожного клієнта індивідуально. Ми врахуємо всі ваші вимоги та встановимо оптимальний варіант холодильного обладнання саме під вас.

Особливості промислових холодильних камер

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code