Ви встановили пластикові вікна, і тепер вони радують погляд свіжим глянцем. Тепер стоїть завдання — зберегти цю красу на довгі роки. Правильний догляд продовжить молодість вікон, тим більше що доглядати за пластиковими вікнами легше, ніж за дерев’яними.

Питання: Нещодавно поставила пластикові вікна. Хочеться, щоб вони і через рік виглядали як нові. Що для цього потрібно робити?

Відповідь: Для цього необхідно проводити такі профілактичні роботи. Гумові ущільнювачі забезпечують герметичність вікон. Вони виготовлені з сучасного матеріалу, який, тим не менш, схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації необхідно кілька разів в рік очищати від бруду і протирати спеціальними засобами. Використовуйте для обробки добре всмоктуючу тканину.

Пластикові вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Однак, щоб вона радувала безвідмовністю і зберігала бездоганний зовнішній вигляд, слід не менше двох разів на рік змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол. Для цих цілей підійде навіть просте машинне масло. З миючих використовуйте засоби, що не руйнують захист від корозії. Щоб уникнути неприємностей всі операції з запірної ручкою проводьте тільки при закритій стулці. Якщо віконна ручка все-таки розбовталася, треба підняти знаходиться під нею декоративну планку, повернути її з вертикального положення в горизонтальне і затягнути гвинти.

Канали для виведення назовні скупчується всередині вікна вологи рекомендується також час від часу очищати від бруду. Вони розташовані в нижній частині рами, їх можна виявити, відкривши стулку.

Питання: Як правильно чистити пластикові вікна, щоб вони не втратили первісний вигляд?

Відповідь: Віконні профілі з ПВХ гладкі, тому дуже легко миються. Для цього потрібні звичайні миючі засоби і тепла вода. Таким же чином можна видалити забруднення, отримані під час виготовлення вікна, наприклад, мастило або маркування, зроблену кульковою ручкою або олівцем. Порошкові і шліфуючі чистячі засоби використовувати не можна, так як поверхня пластикового вікна стане шорсткою.

Питання: За два роки пластикові вікна зблякли. Чи можна якось повернути блиск новизни, який був на самому початку?

Відповідь: На жаль, зробити це самостійно навряд чи вдасться — доведеться викликати майстра для відновної полірування рам. Щоб не допустити втрати глянцю надалі, придбайте в спеціалізованих магазинах засоби по догляду за пластиком, краще в рідкому вигляді. М’якою лляною тканиною нанесіть засіб на поверхню рами і залиште до повного висихання, потім розітріть сухою або вологою серветкою.

Головне — не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ і появи подряпин.

Дізнатися ціни на послуги з установки вікон і укосів у всіх містах можна за посиланнями:

  • Алмати;
  • Астана;
  • Караганда.

Інформаційна служба plot.kz

Догляд за пластиковими вікнами

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code