Зведення будинків є складним і відповідальним справою, в якому кожна деталь має величезне значення. Саме тому так важливо правильно підібрати гідроізоляційний матеріал, який надійно захистить будівлю від проникнення вологи і забезпечить його тривалу експлуатацію без потреб у глобальному ремонті. Займатися гідроізоляцією необхідно на всіх етапах будівництва. Покрівля, підлога, стіни, фундамент разом з підвальними приміщеннями та інші поверхні і приміщення — все це потребує якісної гідроізоляційного захисту.

Види гідроізоляційних матеріалів

Геомембрани. Це сучасний полімерний матеріал, який використовують для гідроізоляції. Являє собою тонку чорну плівку, випускається в рулонах різного розміру. Основне призначення геомембрани — запобігання проходження рідини крізь її структуру. У той же час вона не схильна до гниття, впливу агресивних речовин і світла, а термін дії геомембрани — близько 50 років. Відмінні технічні характеристики дозволяють використовувати цей матеріал як в промисловому, так і цивільному будівництві.

Гідроізоляційна плівка захищає будівлю від вологи, яка може проникнути ззовні. Так само вона здатна захистити теплоізоляцію від холодного повітря. Гідроізоляційна плівка є дихаючим матеріалом, тому може бути покладена безпосередньо на теплоізоляцію залишення без зазорів для вентиляції. Зазвичай встановлюється разом з утеплювачем при облаштуванні мансард і дахів будинків.

Пароізоляційна плівка зсередини захищає будівлю від водяних парів і запобігає їх проникненню в утеплювач. У той же час вона вільно пропускає вологу, витікаючу від утеплювача. Основна функція пароізоляційної плівки плівки — зберігати сухість усередині приміщення, запобігати появі вогкості і цвілі. Використовується цей матеріал при пароізоляції приміщень, дахів і ін.

Пластичні поліолефіни відносяться до матеріалів останнього покоління, що випускаються в рулонах. В їх основі – каучук та особливі добавки, що поліпшують якісні характеристики матеріалу. Пластичні поліолефіни поєднують в собі переваги як гуми, так і пластику. Використовуються для гідроізоляції покрівель, можуть обходитися без ремонту близько 40 років.

Проникаюча гідроізоляція гарантує надійну водонепроникність бетону, запобігає появі пір, підвищує показники морозостійкості. Використання проникаючої гідроізоляції допомагає уникнути таких проблем, як сирість, грибок, відшарування штукатурки, корозія арматури всередині стін. Така обробка перетворює бетон в щільний моноліт. Особливо актуальне використання проникаючої гідроізоляції при зведенні конструкцій і фундаментів в місцях, оточених вологою, а так само при будівництві басейнів.

Етилен сополімерні бітуму, це покрівельний мембранний гідроізоляційний матеріал, довів, що за довгі роки свою ефективність. Основна перевага цього виду мембрани — наявність у складі гранул бітуму, що гарантує повну сумісність з іншими бітумними матеріалами. Така гідроізоляція стійка до різних атмосферних явищ, легко укладається і не виділяє шкідливих випарів.

Інформаційна служба plot.kz

Гідроізоляційний матеріал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code