В сучасних умовах, давно не проблема знайти будматеріали за прийнятною ціною і заощадити на покупці окремої квартири, на користь зведення приватного будинку.  

Главная / Строительство и ремонт / Характеристики современных СИП-панелей

Одним з таких матеріалів виступає СІП-панель, виготовлена з інноваційних елементів, що дозволяють їй бути легкою за вагою і надійною в експлуатації.

Особливості СІП-панелей

Структурно-ізольовані панелі володіють унікальним внутрішнім будовою. Каркас виробів робиться з плит стружкової типу, з наявністю підкладкових деревних шарів.

Також, всередині конструкцій розміщуються елементи з пінополістиролу, виступаючі відмінними засобами захисту від шуму і попадання холодного повітря всередину приміщення.

Обидві деталі каркаса об’єднуються між собою якісної клейовою основою, за рахунок чого проводиться готовий жорсткий матеріал, що має ряд позитивних властивостей.

Основні переваги конструкцій типу СІП

1) Висока ступінь енергоефективності.

Якщо провести аналогію між кладкою цегли і однією панеллю, можна зробити висновок, що в плані теплозбереження СІП-конструкції володіють ідентичними властивостями.

2) При використанні технології СІП в будівництві будинків, можна добитися його якісної схоронності від температурних перепадів і впливу сильних поривів вітру.

3) Завдяки стійкості до будь-яких погодніх середовищ, панелі можуть застосовувати в північних регіонах, де переважають досить низькі температурні показники.

4) СІП можуть використовуватися при зведенні особняків до 3 поверхів за рахунок здатності переносити високі навантаження.

5) Стіни з панелей можуть довго витримувати пряме вплив вогню. Це якість зумовлена наявністю у складі елементів спеціальних просочень.

6) В залежності від умов середовища, характерних для зони забудови, панелі можуть виготовлятися на замовлення, або за стандартними кліше.

7) Мала вага будматеріалів дозволяє провести швидку їх доставку і монтаж на місці будівництва.

8) Будова можна зводити своїми руками, якщо воно не перевищує одного поверху.

Зрозуміло, при бажанні побудувати котедж в 2-3 поверхи, може знадобиться бригада досвідчених будівельників.

Користуючись підтримкою професіоналів, у майбутнього власника будинку, буде 100% впевненість в безпеки об’єкта для життя.

 

Характеристики сучасних СІП-панелей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code