Це сучасна і дуже популярна технологія, багато забудовників вибирають такий спосіб зведення приватного будинку.  

Главная / Строительство и ремонт / Каркасное строительство домов - построй себе жилище

У чому принципова відмінність збірного і традиційного методу? Головна перевага – швидкість і якість на гідному рівні.

Швидкомонтовані конструкції, до яких відноситься каркасний будинок, не потребують в посиленому фундаменті, їх встановлюють на стовпчастої, гвинтовий або плаваючою основі. Зовнішні та внутрішні стіни, за будівельним стандартам відносяться до легкої категорії, теплоізоляція між двома перегородками важить набагато менше, ніж стіна того ж обсягу з цегли чи піноблоків.

Сам процес монтажу каркасного будинку ділиться на два типу:

  • Комплектація стін на місці, своїми силами з деталей, придбаних окремо. Цей метод називається канадським, спосіб підходить для індивідуального архітектурного проекту будь-якої складності, готова будівля має ідеальну геометрію практично не осідає.
  • Другий варіант, може бути трохи дорожче, збирається з панелей, сформованих в умовах налагодженого виробництва, стандартних кондукторах, з жорсткими простінками або стільниковими ребрами і рівномірно розподіленим ізолятором. Зазвичай це типові варіанти, але вибір досить широкий.

На більшій частині будмайданчиків швидкого зведення, беруть на озброєння перший варіант, пояснюю свій вибір економічністю, ну це дивлячись що економити. Якісний матеріал, зібраний будь-яким способом, окупиться часом експлуатації, витрати на стадії зведення гарантують відсутність додаткових робіт з поточного ремонту незабаром після новосілля.

До того ж скласти будинок-конструктор в кілька разів швидше, трохи скромна вартість складається лише з-за самостійного виконання всіх операцій без залучення техніки і фахівців, хоча не кожен впорається вже зовсім без сторонньої допомоги. До того ж серйозні постачальники будматеріалів подібного виду забезпечують доставку, що відчутно розвантажує простір і виключає турботу про транспортування в умовах приватного будівництва.

Канадська технологія передбачає детальний монтаж кожної позиції починаючи від ростверку до коника даху. Будується чорнову підлогу, потім за проектом виставляються опорні стійки і балки каркаса, скелет обшивається пресованими плитами, накривається з усіма супутніми конструкціями, кроквами, ригелями тощо. Після завершення зовнішнього сорочки, простір між елементами каркаса наповнюються теплоізоляцією, пароізоляцією і накривається другий, внутрішньою стіною. Далі слід оздоблення з обох сторін, вікна, двері, все як годиться.

Конструктор збирається у спрощеному порядку. І також обв’язується ростверк, монтується настил, потім готові стінові блоки встановлюються відповідно до проектної документації, фіксуються по стиках анкерами або іншими кріпленнями, укладається стельові плити, ставиться дах. Далі за планом, внутрішня обробка, зовнішня доопрацювання, вікна та двері можуть бути змонтовані на стадії виготовлення панелі. Все те ж саме, тільки без тривалої розстановки несучого каркаса.

Звичайно, це дуже примітивне опис без нюансів, але точна схема, відмінності зрозумілі, вибір, звичайно, за господарем майбутнього щасливого гніздечка, дуже легкого і теплого. Вартість в полон економії грошей на стороні канадців, з точки зору, витрати власних фізичних сил – конструктора, нервову рівновагу похитнеться в будь-якому випадку.

 

Каркасне будівництво будинків – збудуй собі житло

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code