Керамогранит і керамічна плитка – дуже затребувані оздоблювальні матеріали, що мають свої особливості. Який же з них і коли краще.  

Главная / Строительство и ремонт / Керамогранит и керамическая плитка: отличия в материалах есть

Сучасні виробники готові запропонувати величезний асортимент оздоблювальних матеріалів. Одними з найбільш затребуваних і популярних для оформлення підлоги та стін кухні, ванної кімнати та інших приміщень з підвищеною вологістю є керамогранит і керамічна плитка. Але коли нам потрібно вибирати, виникають питання: що ж віддати перевагу, чим вони відрізняються?

Основна їх відмінність залежить від властивостей самих матеріалів, які ми зараз розглянемо більш детально. Для виробництва плитки використовують такі натуральні компоненти, як глина, шпат, кварцовий пісок і каолін. З цих складових, з’єднаних в потрібних пропорціях в сухому вигляді, і формують суміш. Далі її викладають у форми і запікають при певній температурі. Потім на плитку наносять малюнок, візерунок, емаль і глазур.

Процедура виробництва керамограніта досить схожа, але все ж є відмінності в пропорціях і наявності додаткового компонента – гранітної крихти. Крім того, процедура випікання в даному випадку вимагає більш високої температури, що забезпечує спайку всіх складових. Таким чином, підвищуються стійкість і рівень водонепроникності матеріалу, і ось вже явна перевага керамограніта перед керамічною плиткою.

У чому конкретні відмінності

Плитку використовують в більш щадних умовах. А ось керамограніт здатний витримувати великі навантаження, тому володіє значним терміном служби.

Низька пористість, яка досягається за рахунок високих температур випалювання, робить матеріал більш стійким до проникнення вологи. Що стосується впливу низьких і високих температур, то і тут перемагає керамограніт, оскільки він морозостійкий і вогнетривкий, реагує на різкі перепади стойко.

Якщо розглядати практичність і зносостійкість, то потрібно сказати, що обидва варіанти – досить зносостійкі облицювальні матеріали, догляд за ними не представляє особливих складнощів. Але все ж керамограніт довше зберігає свій первозданний вигляд. Крім того, він відрізняється стійкістю при попаданні на неї кислот, лугів, розчинників і т. д. він Несприйнятливий до впливу таких природних факторів, як сонце, опади і т. д.

Цінова політика відрізняється. Тут керамічна плитка отримує перевагу, оскільки коштує дешевше.

Істотні відмінності ми назвали, вибирати вам. Однак фахівці дають слушні поради з застосування. Якщо це матеріал для стін, то краще нехай це буде керамічна плитка, а якщо для підлоги, керамограніт. Компанія Gresstore пропонує вигідні умови покупки даної продукції.

 

Керамограніт і керамічна плитка: відмінності в матеріалах є

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code