Коли ми говоримо про будматеріали або робимо вибір в магазині, то в першу чергу цікавимося про якість матеріалу.  

Главная / Строительство и ремонт / Как выбрать качественные строительные материалы - известь и песок

Якщо ви не будете хоч трішки повідомлені про структуру і як відрізнити, що добре, а що погано, то вам цілком ймовірно, можуть підсунути неякісний матеріал.

При будівництві будинку, обов’язковим елементом є цемент. Коли ви перебуваєте в магазині або на складі, то обов’язково прочитайте дату виготовлення цементу. Але, продавці можуть зробити хитріше, якщо він прострочений. Вони зазвичай знижують ціну трохи і продають на вагу. Але, при цьому вам скажуть, що цемент дуже хороший. Ви можете перевірити. Для цього просто візьміть жменю цементу в руку і стисніть. Якщо у руці утворився клубок, то можете з упевненістю стверджувати, що він старий. Якщо ж він просочився крізь пальці, то вам дійсно продають хороший товар. Якщо вийшло так, що купили цемент, а використовувати поки не доводиться, то подбайте про правильному зберіганні. Цемент найкраще зберігати в мішку, в якому ви його купили. Куплений мішок потім покладіть в пакет з поліетилену. Приміщення, де зберігатиметься мішок, має бути сухе і без протягів. Також потрібно оцінити якість цементного будівельного розчину. Тут знадобиться знання двох характеристик – однорідність і пластичність. Коли ми говоримо про пластичності, то тут потрібно подивитися, як розчин укладається на поверхню цегли. Коли результат позитивний, то розчин ляже тоненьким шаром, і ви не будете спостерігати ніяких розчинів.

Якщо ж розчин жорсткий, то ви обов’язково помітите, що утворюються дірки. Обов’язковим елементом при ремонті або будівництві є установка вікон. І коли вибираєте віконне скло, то теж з легкістю можете перевірити його якість. І тут не треба стукати, мазати, а просто подивитися відтінок. Якщо на зламі скло жовтого відтінку, то якість бажає кращого. Якщо ж у торці ви бачите зеленуватий або синій колір, то це те, що ви шукали. Якщо говорити про оліфі, то вона повинна характеризироваться прозорістю, мати маленький осад, коли постоїть. Натуральна оліфа часом дивує специфічним запахом. Але, в цьому випадку це добре. Якщо запаху немає, то явно щось підмішано або розбавлене. Тут перевірка триває 24 години. Правда потрібно стежити постійно. Вам потрібно подивитися через деякий час оліфа повністю засохне.

Зазвичай, раніше 24 годин такого не трапляється. Коли в роботу вступає вапно, то тут головним критерієм є в’язкість. На розчині, до складу якого входить вапно і пісок, розміщують цегли (7 штук вертикально), а через пару днів (зазвичай 4), стовпчик, що вийшов починають піднімати за 1 зверху цегла. І якщо який-небудь цегла не впаде і конструкція не руйнується, то значить результат відмінний вапно і придатна для використання. Вапно можна також використовувати при фарбуванні стель в будинках, офісах, квартирах. Тут потрібні спеціальні вапняні фарби. Непогано також включити білу вапно, яка грає дві ролі – пігмент та зв’язування.

 

Як вибрати якісні будівельні матеріали – вапно і пісок

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code