Давайте розбиратися в тому, як знизити витрату електрики в приватному будинку. Питання це непросте і має свою специфіку. Поїхали!  

Главная / Строительство и ремонт / Как сэкономить электроэнергию в частном доме?

Електрика в квартирі та в своєму котеджі – речі, схожі за формою, але абсолютно різні за змістом. Наприклад, опалення в квартирі водяне і централізоване, а в будинку використовується індивідуальна система, нерідко заснована на споживанні електрики. В котеджі зазвичай і площа більше, так що світло не розсіюється по-квартирного, так і тепло швидко розходиться в просторі.

Витрати залежать від утеплення будинку

Якщо будинок добре утеплений, то витрата грошових коштів на опалення буде менше, це зрозуміло. Особливо утеплення стін і підлоги актуально для власників будинків з опалювальною системою на основі електричного котла.

Якщо для обігріву використовується газ, то утеплення дасть можливість заощадити і в цьому випадку. По-перше, витрата палива скорочується, по-друге, зменшується частота включень циркуляційного насоса.

Варто замінити стару шиферну покрівлю сучасної і міцною, заодно утепливши її. Замість традиційних дерев’яних рам встановити енергозберігаючі вікна з трикамерними склопакетами. Вибирайте батареї, які мають механізм виключення, тобто таймер. Такі батареї допоможуть заощадити електроенергію, так як будуть нагріватися за певний час до комфортної температури і після її досягнення відключатися.

Можна подбати про внутристенной опалювальної системи, яка дозволить нагрівати стіни до мінімальної температури, зробити це звичайно недешево, але зате в подальшому допоможе уникнути зайвих витрат.

Про висвітлення в приватному будинку

Якщо в будинку є довгі коридори або прохідні кімнати, рекомендується встановити прохідні вимикачі. З ними буде зручно вимикати світло з різних місць, а це дуже зручно для економії електроенергії.

Для сходи підійдуть світильники з таймером або реагують на кроки людини. Такі прилади, до речі, реагують навіть на кішку, тобто вони дуже чутливі, а це плюс до системи безпеки.

Для освітлення великої площі краще використовувати світлодіодні лампи, вони споживають небагато енергії. Крім того, світло від таких ламп є безпечним для зору, що важливо.

Для освітлення ділянки біля входу в будинок можна використовувати лампи і светоносители, заряжающиеся від сонця. Звичайно, дані прилади багато світла не дадуть, але допоможуть не спіткнутися в темряві, а електрики вони не витрачають. Разом з тим світильники на сонячних батареях досить довго працюють, якщо вони заряджалися весь день, то накопиченої енергії вистачить на ніч.

Використовуємо переваги будинки для економії електрики і тепла

Задайтеся питанням, навіщо потрібно купувати велику кількість непотрібної побутової техніки? Адже всьому є альтернатива. Холодильник замінить льох або підвал, навіть влітку. Взимку продукти відмінно збережуться в самій маленькій і слабо опалювальній кімнаті, відведеній під комору. У печі зручно готувати страви у чавунах і утятницах, запікати страви на вугіллі.

Влітку – літній душ, а взимку – російська лазня. Ці два варіанти стануть прекрасною альтернативою використанню бойлера. До речі, вони не тільки гроші зекономлять, але ще й подарують здоров’я та задоволення.

Про альтернативні джерела отримання електроенергії

Технології XXI століття пропонують чимало рішень, що дозволяють менше платити за електроенергію. Один з них – її отримання з альтернативних джерел.

Якщо покрити сонячними батареями значну площу (що, звичайно, обійдеться дорого), то потім можна буде не турбуватися про перебої в подачі електроенергії і не використовувати ресурси електричних мереж. Наприклад, придбати сонячні панелі можна в магазині elektro.in.ua. Простіше всього купувати відразу кілька штук, або навіть десятків штук сонячних панелей – дрібно-оптова партія обійдеться дешевше. Крім того, добрий господар завжди зможе встановити на своїй ділянці найпростіший вітрогенератор. В інтернеті є багато матеріалів на цю тему.

 

Як заощадити електроенергію в приватному будинку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code