Ламінат або паркетна дошка? Питання популярне, оскільки саме ці два матеріали стали найбільш затребуваними в силу своїх естетичних якостей, характеристик, дизайну і ціни. Спеціалізований інтернет-магазин паркетної дошки і ламінату https://parketdoska-laminat.com.ua/ пропонує підібрати для свого офісу і вдома високоякісну продукцію від провідних виробників. Перш ніж купити її, слід звернути увагу на характерні особливості продукції.

паркетна дошка і ламінат

Склад і властивості

Зовнішній вигляд у двох типів покриття нерідко схожий. Проте якісні параметри продукції, як і використаний для її виробництва матеріал, мають істотну відмінність.

Ламінат

Це синтетичний вид підлогового покриття з відмінними якісними і експлуатаційними характеристиками. Поверхня може імітувати малюнок, колір, фактуру натуральної деревини, але все ж для виробництва використовується HDF плита і меламінова смола. Малюнок отримують шляхом нашарування спеціального матеріалу, який вже має відповідний малюнок. Він не завжди імітує дерево, але також камінь, мармур, граніт, бруківку і кладку, представлений матеріал з абстракцією.

Паркетна дошка

Натуральна продукція, виконана з цінних порід деревини. Для виробництва може бути використана високоякісна фанера. Вона ж може бути використана і в якості нижнього шару. Для додання високого рівня міцності матеріал може бути додатково тонований і покритий маслом, лаком, пр.

Естетичні якості

Ламінат – це своєрідна друк готового малюнка, який підбирається заздалегідь або створюється дизайнерами. Паркетна дошка – це натуральна продукція, над її малюнком, кольором, текстурою «трудиться» вже сама природа.

Рівень міцності

Сучасні підлогові матеріали здатні витримувати значні навантаження. Вони можуть бути використані для оформлення офісних, громадських приміщень з великим рівнем прохідності. Надійність, зносостійкість і практичність багато в чому визначається саме виробничими параметрами.

Якщо говорити про ламінаті, то його зовнішній шар часто виробляється з діоксиду алюмінію і меламінової смоли. У процесі використовується Екстремальний тиск і високотемпературний режим. Всі типи продукції стійкі до підвищених температур і вологи, проте саме дошку легше ремонтувати, реконструювати та провести часткову заміну підлоги. Фрагменти ламінату можна міняти тільки в разі, коли був використаний плаваючий метод укладання матеріалу. Якщо застосовувався клей, то провести ремонт буде проблематично.

Інтернет-магазин паркетної дошки і ламінату: параметри вибору матеріалу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code