Камін – це особлива атмосфера, місце для роздумів і відпочинку, або ж для веселих дружніх посиденьок. Затишок і тепло заміського будинку складно уявити без палаючого вогнища печі або каміна. Причому не електричного, а самого цього — з граючими язиками полум’я і добре вловимим запахом димку. Відмінне рішення — це справжня, викладена вручну з цегли піч або камін. Але така конструкція займає багато місця, не завжди вона доречна в тому приміщенні, де ви живете, а деколи досить складно знайти толкових майстрів. Вдалою альтернативою в цьому випадку можуть стати сучасні заводські пристрої для опалення з високим рівнем ККД, добре акумулюють тепло. Такі каміни і печі дозволять не тільки створити комфортну температуру всередині приміщенні, але і значно заощадити витрати на обігрів. Виробники пропонують безліч варіантів, починаючи від найпростіших і закінчуючи ексклюзивними. Розглянемо основні види таких обігрівальних пристроїв.

Каміни

Ще зовсім недавно камін був єдиним джерелом тепла для всього будинку. Сьогодні він більше виконує декоративну функцію, але в хаті все так само займає почесне місце. Дивно, але камін буде виглядати доречно в будь-якому, навіть самому сучасному інтер’єрі. Це особлива атмосфера, місце для роздумів і відпочинку, або ж для веселих дружніх посиденьок.

  • Дров’яний камін. З появою альтернативних джерел тепла, необхідність в опалювання дровами поступово зникає. Але людей, як і раніше вабить живий вогонь і звук потрескивающих полін, тому вони продовжують встановлювати в своїх будинках дров’яні печі і каміни. Камін на дровах — це своєрідний символ не тільки комфорту, але й певної респектабельності. Сучасні моделі виконані з міцних жаростійких матеріалів і можуть бути використані в будь-яких за розміром приміщеннях. Крім декоративної функції вони є повноцінними, економічними джерелами тепла.
  • Камін електричний. Електричні каміни відрізняються компактністю і витонченістю ліній. Функціонально і стилістично вони повторюють класичні каміни, але на відміну від них не вимагають споруди димоходу, заготівлі дров і регулярного чищення зсередини. Достатньо всього лише вибрати відповідне місце, встановити камін, включити його — і ваш будинок наповниться затишним теплом. Зрозуміти, що всередині каміна «палає» штучний вогонь, буде досить непросто — сучасні технології дозволяють створити максимальну реалістичність полум’я. Крім того, електричні каміни — це економічність, екологічна безпека і найрізноманітніший дизайн.
  • Топка для каміна. Камінна топка — місце, де народжується вогонь та тепло, найголовніша і функціональна частина каміна. Це готовий виріб з чавуну або сталі, з широкою заскленими дверцятами, що захищає приміщення від сажі та іскор, що вилітають. Образно кажучи, це красивий і елегантний футляр для палаючого вогню. Правильний вибір і монтаж топки забезпечить якісну роботу каміна і його безпеку.

Печі

  • Піч опалювальна. Компактні багатофункціональні опалювальні печі — зручний в експлуатації і економічне джерело тепла. Можуть бути використані для житлових приміщень, для гаражів, складів і теплиць. Опалювальні печі виконані з сучасних термостійких матеріалів, при правильній експлуатації вони абсолютно безпечні. Багато моделей таких печей оснащені духовими шафами та варильними поверхнями для приготування їжі, а також теплоотводами для обігріву сусідніх приміщень. Однак слід пам’ятати, що опалювальні печі, це складний технічний пристрій, тому їх установку повинен проводити фахівець.
  • Піч для лазень і саун. Складно посперечатися, що піч, це серце лазні або сауни. Вона повинна швидко обігріти і саму парну, і воду, а також камені, які і дають нам цілюще гарячий пар. Головна вимога до такої конструкції — безпека і ефективність роботи. Печі для лазні можуть бути електричними або дров’яними. Але в будь-якому випадку вони відрізняються компактністю, сучасним дизайном, простотою і безпекою в експлуатації і відмінними якісними характеристиками. Ви завжди можете вибрати варіант, який за своєю конструкцією і функціональним особливостям підходящий для умов вашої парної.

    Інформаційна служба plot.kz

Каміни і печі: символ тепла і затишку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code