Області застосування керамічної плитки

Вибір керамічної плитки часто стає важким заняттям. Сучасна плитка використовується сьогодні практично повсюдно.

Види керамічної плитки

1. Звичайна керамічна плитка, або відомий кожному кахель — найпопулярніший і найбільш часто використовуваний вид покриття. До його переваг можна віднести його абсолютну екологічну безпеку, нездатність проводити струм, міцність і стійкість до атмосферних явищ. Саме тому керамічну плитку використовують повсюдно.

2. Керамограніт — одна з новітніх різновидів керамічної плитки. За своїми якісними характеристиками і зовнішнім виглядом він нагадує натуральний камінь. Відрізняється високою міцністю і стійкістю до агресивних впливів, волого – і морозостійкістю. Правильний процес виробництва керамограніта передбачає повне розплавлення всіх компонентів, а високий тиск виключає утворення всередині плитки мікропор і тріщин. З цієї причини термін експлуатації керамограніта дуже великий.

3. Гнучкий мармур — сучасний вид керамічного покриття, яке ще часто називають еластичним каменем. Гнучкий мармур може бути встановлений на будь-яку поверхню, його пластичність дозволяє без праці облицьовувати такі складні поверхні, як колони, карнизи та ін Основні достоїнства цього матеріалу — естетична привабливість, простота укладання, гігієнічність і вологостійкість.

4. Кам’яні шпалери — дуже тонкі керамічні пластини для декоративної обробки, що імітують поверхню натурального каменю або дерева. Кам’яні шпалери мають невелику вагу, легко укладаються і до того ж доступні за ціною.

5. Кам’яний шпон — інноваційний обробний матеріал з найтоншого цілісного кам’яного зрізу, міцно пов’язаного з основою з особливих смоли і скловолокна. Цей матеріал відрізняється легкістю, гнучкістю, підходить для обробки будь-яких, навіть вигнутих поверхонь.

6. Клінкерна плитка, або декоративний цегла, являє собою тонкі пластини, по міцності не поступаються натуральному каменю. Клінкер використовують як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт — у будь-якому випадку готова поверхня буде виглядати дорого і респектабельно.

7. Мозаїка від звичайної керамічної плитки відрізняється лише розміром. Облицювання поверхні мозаїкою завжди виглядає ефектно і розбурхує уяву, вона буде доречна в будь-якому приміщенні. Примітно, що керамічна мозаїка може використовуватися і в якості фону для створення ексклюзивного малюнка.

8. Керамічне панно— це малюнок з плитки, зібраний по типу мозаїки. Таке панно може бути мініатюрним або займати всю стіну, але, без сумніву, воно стане яскравою деталлю в інтер’єрі.

9. Травертин — це різновид міцної керамічної плитки, що імітує кам’яну поверхню. Матеріал по праву вважається елітним, так як будь-якій поверхні він додає елегантності і підкреслює пишність інтер’єру.

Типи поверхні керамічної плитки

Матова і блискуча поверхня плитки створюють зовсім різне враження.

  • Глянсова плитка відбиває світло, завдяки їй приміщення здається просторіше і світліше. Глянець поверхні досягається нанесенням спеціальної глазурі, яка після випалу набуває дзеркальний блиск. Блискуча плитка часто використовується для облицювання кухні та ванної кімнати.
  • Матова плитка відображає менше світла, але при цьому її поверхня виглядає більш натуральної і виразною. Матова плитка не створює зорового дискомфорту у вигляді відблисків в сонячний день, вона не буде ковзати, у разі якщо на неї потраплять краплі води. Такий вид покриття буде доречний і для стін і для підлоги. Матова плитка привнесе в інтер’єр особи колорит, наповнений благородством і спокоєм.

Дизайнери не радять поєднувати в одному місці глянець і матовість: надто різний у них декоративний ефект і фактури.

Керамічна плитка може служити матеріалом для абсолютно різних поверхонь. Найчастіше її використовують в якості красивою і міцною облицювання для стін, для підлоги, для того щоб ефектно оформити бордюр і як оригінальний декор.

В останні роки особливу популярність завоювала колекційна плитка, що включає в себе покриття для стін та підлоги, виконані в єдиному стильовому рішенні. Всі елементи колекції гармонійно поєднуються між собою, що створює величезні можливості для дизайну.

Неколекційна плитка більш універсальна, вона підходить для лаконічних або простих інтер’єрів. Цей вид плитки залишається одним з найбільш затребуваних матеріалів на ринку.

Інформаційна служба plot.kz

Керамічна плитка: різновиди та призначення

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code