Її популярність пояснюється легко: вона доступна, проста в установці, досить довговічна і дозволяє приховувати дрібні дефекти і нерівності на стелі.

Основні характеристики клейовий стельової плитки

Вся стельова плитка виготовляється з полістиролу. Вона приклеюється практично на будь-які поверхні (цегла, бетон, дерево). Якщо виконується ремонт стелі, який раніше був обклеєний шпалерами або покритий побілкою, старе покриття перед обклеюванням слід видалити.

З точки зору форми плитка може бути квадратної, прямокутної, ромбовидної. Добираючи ту чи іншу форму плитки, можна формувати певний малюнок стелі.

Стандартні розміри плитки: 30*30 см; 50*30 см; 50*100 см; 100*100 див.

Для приміщень невеликої площі краще вибирати плитку самого маленького розміру. Якщо кімната велика, варто віддати перевагу більш великій плитці — її буде простіше наклеювати.

Товщина плитки може становити:

  • 6-8 мм — це пресована плитка, яка використовується практично на рівних стелях. Тонка і легка, вона користується високим попитом завдяки простоті монтажу. Варто відзначити, що така плитка є найдоступнішою;
  • 9-14 мм — інжекційний плитка. Вона є більш міцною, вважається більш якісною;
  • також тут варто відзначити екструдовану плитку, яка володіє підвищеною щільністю. Її вага збільшено, однак за рахунок зниженою зернистості така плитка є найбільш якісною і естетичною. Поверхня такої плитки може бути оформлена за допомогою спеціальних декоративних елементів.

Колір мій, дзеркальце, скажи… >>>

Вибір кольору стельової плитки

Сьогодні стельова плитка випускається практично в повному спектрі кольорів. Крім того, вона може бути легко пофарбована водоемульсійною фарбою. Вибір кольору визначається у першу чергу особливостями інтер’єру, і тут ми можемо дати лише деякі поради, які, можливо, спростять цю задачу.

Зелені тони

Смарагдовий, зелений, трав’яний кольору добре виглядають у свіжих, яскравих інтер’єрах. Припустимо поєднання з жовтими відтінками, бежево-коричневої колірній гамі. Найчастіше зелена плитка використовується в поєднанні з плиткою іншого кольору для того, щоб створити ефект контрасту або викласти на стелі певний малюнок (рамку, кант тощо).

Блакитні тони

Блакитний, синій, фіолетовий колір добре виглядає в суворих, урочистих інтер’єрах. Якщо в дизайні приміщення присутні родинні відтінки, то можна використовувати плитку таких тонів для того, щоб підкреслити гармонію загального колірного рішення. Знову ж таки, кольоровою плиткою зазвичай викладається не всю стелю, а лише деякі його частини.

Бежева гама

Пісочний, персиковий, жовтий, бежевий тони знаходяться в числі найбільш нейтральних. Вони добре підходять практично до будь-яких інтер’єрах, відмінно поєднуються як з класичним, так і з натуральним дизайном.

Червоно-рожева гама

Рожева, червона, малинова плитка використовується в інтер’єрах, де вже задіяні аналогічні кольору. Повністю викладати стелю такою плиткою не варто, а от акцентувати увагу на окремих зонах, виконати зонування за допомогою такої плитки, просто окреслити геометрію стелі рядами кольорової плитки — це дуже хороша ідея.

Металік

Золота і срібна плитка створює відчуття розкоші і доречна в класичних інтер’єрах. Інший варіант використання — це інтер’єри в стилі хай-тек. Часто така плитка застосовується для оформлення ванних кімнат.

Білий

Самий універсальний колір плитки. Вона може використовуватися для оформлення стелі в будь-яких кімнатах. Інший варіант — установка білої плитки з подальшим фарбуванням у вибраний вами колір.

Під дерево

Така плитка використовується досить часто. Імітуючи деревну поверхню, вона виглядає естетично і разом з тим є досить універсальною, підходить до будь-яких інтер’єрів.

Ідеї для маленьких квартир: економимо простір >>>

Фактура плитки

Фактура клейовий стельової плитки може бути як гладкою, так і рельєфною.

Гладка плитка імітує стандартний, ідеально рівна стеля, вона є самим універсальним варіантом. Гладка плитка може використовуватися для «безшовної» установки. У цьому випадку після монтажу стики плитки практично не видно, а сам стеля виглядає як єдина, ціла поверхня.

Рельєфна плитка має нерівну поверхню — рельєф може імітувати якийсь візерунок, бути абстрактним, формувати ту чи іншу фактуру поверхні. Рельєфна плитка дозволяє створювати оригінальне оформлення стелі і нерідко використовується як самостійно (для оформлення всієї поверхні стелі), так і в комплекті з гладкою плиткою. У другому випадку рельєфною плиткою можуть обклеюватися тільки краю стелі, в результаті чого виконується імітація своєрідного «бордюру».

Інформаційна служба plot.kz

Матеріали для обробки стелі. Стельова плитка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code