Красиві, ідеально гладкі стелі, рівномірно прокрашенние і без тріщин – це обов’язковий пункт у плануванні ремонту квартири або офісу. Якісне вирівнювання, штукатурка та фарбування бетонної стелі коштує чималих грошей, а гарантій, що покриття через час не почне обсипатися, ніхто дати не зможе. Щоб вирішити цю проблему, напевно, і надовго, можна встановити натяжні стелі.

Головне і принципове розходження всіх натяжних стель – матеріал, з якого вони виконані:

ПВХ — тонка полівінілхлоридна плівка, яка натягається під стельовим простором. До її достоїнств можна віднести абсолютну вологостійкість, пластичність, велика різноманітність кольорів і фактур, а також можливість наносити фотодрук, створюючи яскраві, соковиті і дуже реалістичні зображення. Такого стелі не страшні затоплення – при правильній установці він здатний витримувати значні маси води, а після її зливу приймати початкову форму. Інший незаперечний плюс стель з ПВХ, це їх відносно невисока вартість, а отже, — доступність для більшості споживачів.

До недоліків ПВХ-стелі можна віднести їх невелику міцність у випадку механічного пошкодження. Якщо відразу ж не прийняти оперативні заходи, велика ймовірність того, що полотно розійдеться.

Тканинні, або безшовні стелі, виробляються на основі поліестерової тканини з поліуретановим просоченням. На відміну від покриття з ВПХ, тканинні стелі характеризуються великою міцністю і їх важко механічно пошкодити. Вилетіла пробка від шампанського, невдало підкинута дитяча іграшка їм не страшні. Але навіть, якщо з якоїсь причини на такому стелі утворився розріз або розрив, ви можете бути впевнені, що полотно не буде розповзатися далі. А візуальний дефект легко виправить фахівець.

Безшовні стелі не відрізняються великою колірною гамою і різноманітністю фактур, але володіють широким температурним діапазоном. Тому їх можна монтувати навіть у холодних, неопалюваних приміщеннях.

Шанувальники якісних товарів, без сумніву, оцінять і те, що китайські «умільці» поки ще не навчилися робити безшовні стелі з тканини, тому ризик придбати підробку не існує.Від матеріалу, з якого виконаний натяжна стеля, залежить і тип його сполуки:

Зварні з’єднання використовують для ПВХ полотен, які мають невелику ширину. Здійснюють таку операцію за допомогою спеціальних ТВЧ-верстатів і тільки в заводських умовах. Зварювання ніяк не впливає на якість і міцність натяжної стелі, плівка залишається такою ж міцною, як якщо б була виготовлена з цільного листа. Маститі виробники дають гарантію на зварні шви натяжних стель до 10 років.

Безшовне з’єднання характерні для тканинних натяжних стель. Але в цьому випадку слід враховувати один нюанс: при необмеженій довжині ширина монтованої полотна не повинна перевищувати максимальної ширини рулону — п’яти метрів.

Як пофарбувати стелю водоемульсійною фарбою >>>

Типи стельового покриття

Сьогодні популярність натяжних стель впевнено набирає обертів. Для того, щоб створити оригінальний, а іноді і ексклюзивний інтер’єр, дизайнери пропонують різні типи стельового покриття. Який з них вибрати, залежить від загального стилю приміщення та особистих уподобань клієнта.

  • Натяжні стелі, Об’єднані з гіпсокартоном. Така стеля відноситься до складних конструкцій, тому вимагає особливого монтажу. Гіпсокартон виконує роль несучого каркасу, а полотно заповнює вільний простір стелі. Це поєднання дозволяє отримати красивий, пластичний і дуже гармонійний декоративний елемент. У великих приміщеннях особливо ефектно можуть виглядати поєднання різних форм і фактур, і навіть звичайні однорівневі натяжні стелі, скомбіновані з гіпсокартоном, стануть гарним доповненням дизайну.
  • Лакові, або глянсові натяжні стелі, створюють в приміщенні відбиття, тому їх часто використовують для візуального збільшення простору. Така стеля, особливо з правильно спланованим освітленням, ідеально підійде для невисоких і темних приміщень. Переваги лакових натяжних стель очевидні: вони створюють ідеально гладку поверхню, яка на довгі роки зберігає свій колір і первісну фору, володіють звукоізоляційними якостями, не накопичують пил на поверхні і не виділяють шкідливі для здоров’я людини речовини. Глянцеві стелі мають відмінне співвідношення ціни та якості, і по-праву вважаються одним з найпопулярніших матеріалів.
  • Матові натяжні стелі – ідеальне рішення для класичного інтер’єру. Зовні вони мало чим відрізняються від традиційного, гладко отштукатуренного стелі, але при цьому володіють цілим рядом переваг. Натяжний покриття створює додатковий звуковий бар’єр, воно волого — і пожароустойчиво, його установка займає набагато менше часу, ніж побілка, ну а найголовніше – цей стеля ідеально рівний.
  • Сатинові натяжні стелі відносяться до різновиду матових і виробляються тільки з ПВХ плівки. Полотна зовні нагадують сатинову тканину, вони більш тонкі і ніжні. Сатиновий стеля буде виглядати чи добре навіть в кімнатах з не самим вдалим освітленням. А ледь помітний в текстурі полотна ефект переплетення ниток надає приміщенню витонченості.
  • Багаторівневі натяжні стелі вважаються вершиною дизайнерського мистецтва і дозволяють створювати по-справжньому ексклюзивні інтер’єри. Такі складні конструкції дозволяють не тільки візуально змінювати розмір приміщення, але і ділити його на зони, комбінувати силу та інтенсивність освітлення, а так само вдало приховувати всі дефекти стелі. Варіанти форм багаторівневих натяжних стель безмежні, а складнощі можуть виникнути хіба що за їх вибором. Слід врахувати, що встановлення багаторівневих конструкцій вимагає майстерності і знання багатьох тонкощів, тому займатися монтажем повинні тільки професіонали.
  • Перфорований натяжна стеля відноситься до новинок і володіє особливою структурою ПВХ плівки, на якій є невеликі отвори з рівними краями. Вони можуть бути розкидані хаотично, або ж розташовуватися на плівці у вигляді будь-якого симетричного зображення. Перфорований стеля дозволяє експериментувати з освітленням і створювати дивовижні світлові ефекти.
  • Напівпрозорі натяжні стелі виготовляють з ПВХ плівки, здатної пропускати світло. При цьому кольору і ступінь прозорості такої плівки можуть бути абсолютно різними. Особливість таких стель – установка усередині конструкції штучних підсвічувань для отримання різноманітних світлових ефектів. Використовуючи гру світла, можна створити навіть ілюзію прозорого даху або вікна.
  • Художні натяжні стелі — здатні надати приміщенню особливий шарм і підкреслити стиль. Особливість їх виготовлення полягає в тому, що на все полотно або на його частину наноситься художній друк міцними і безпечними сучасними барвниками.Вибір сюжетів нічим не обмежений і дозволяє втілити в життя самі незвичайні дизайнерські фантазії або задуму замовника.

Інформаційна служба plot.kz

Натяжні стелі. Типи і характеристики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code