Підвісна стеля – один з найбільш сучасних і оригінальних способів змінити візуальне сприйняття приміщення. Він може бути стримано суворим, незвичайним і незабутнім, або по-справжньому ексклюзивним. За допомогою різних за формою і фактурою підвісних конструкцій і їх поєднань з різноманітними підсвічуваннями дизайнери можуть створювати неймовірно ефектні стельові поверхні. Але, крім привабливого зовнішнього вигляду, підвісна стеля володіє і функціональними перевагами в порівнянні з традиційним стельовим покриттям.

Переваги підвісних стельових конструкцій

1. Підвісні стелі дозволяють приховати впадають в очі нерівності бетонних перекриттів, а також сховати кабелі, вентиляційні отвори та інші комунікації. При цьому доступ до таких інженерних конструкцій, в залежності від виду обраного стелі, легко здійснюється локально або по всій площі.

2. Панелі підвісних стель додатково виконують теплоізоляційну функцію і помітно знижують рівень шуму, створюючи більш комфортні умови для життя.

3. Деякі види панелей володіють ефектом світловідбивання і допомагають створювати м’яке розсіяне освітлення в кімнаті, заощаджуючи при цьому електроенергію.

4. Підвісні стелі моментально надають приміщенню гарний і акуратний вигляд.

5. Підходять для всіх видів світильників.

6. Не вимагають від господарів складного догляду – забруднення віддаляються за допомогою пилососа або вологої ганчірки.

7. Прийшли в непридатність панелі модульних підвісних стель легко замінюються на нові, не вимагаючи при цьому повного демонтажу конструкції.

8. Підвісні стелі виготовляються тільки з безпечних і екологічно чистих матеріалів.

9. Важлива перевага – швидкий і нескладний монтаж даного виду стельових конструкцій.

10. При правильній установці підвісна стеля прослужить довго і не потребуватиме ремонту.

11. Єдиним недоліком підвісних стель вважається те, що при їх установці втрачається близько 10-20 см висоти стін, тому для невеликих і «невисоких» квартир вони не актуальні.

Відмінність між навісними і натяжними стелями

Досить часто навісні стелі плутають з натяжними стельовими покриттями. Їх схожість полягає лише в тому, що обидві конструкції кріпляться до бетонного перекриття і приховують під собою всі видимі недоліки, нерівності та комунікації. Натяжні стелі, особлива тканину чи плівку ПВХ, розтягуються по всьому периметру приміщення і закріплюються за багет, встановлений на стінах. Навісні стелі, листи гіпсокартону або різні модульні елементи кріпляться на спеціальний каркас, який монтується прямо на стельове перекриття.

Натяжні стелі. Типи і характеристики >>>

Конструктивні особливості навісних стель

За специфікою конструкції всі навісні стелі можна розділити на суцільні і складаються з модулів.

  1. Суцільні стелі монтуються з гіпсокартону. Цей гнучкий і абсолютно безпечний матеріал дозволяє створювати будь-які, найскладніші форми, і доповнювати їх ефектним підсвічуванням. Особливість суцільних стель – наявність спеціальних, прихованих від очей люків, що забезпечують доступ до всіх комунікацій, захованим в міжстельовому просторі.
  2. Поверхня модульних стель складається з з’єднаних один з одним окремих модулів, виготовлених з різних оздоблювальних матеріалів. Всі елементи стелі надійно взаємопов’язані між собою, але кожен з них легко може бути демонтовано і замінений на новий. Розрізняють кілька видів модульних панелей.
  • Підвісна стеля Грільято – це нові та безмежні можливості в архітектурі та оформленні стельового простору. Конструкція являє собою комірчасту грати з різними геометричними структурами і різноманіттям колірних виконань. Готова змонтована система створює ефект легкої, відкритою, і немов ширяє в повітрі поверхні з рівномірно розташованими отворами. Така стеля стійкий до агресивного середовища, володіє відмінними пожежобезпечними характеристиками і забезпечує хорошу вентиляцію міжстельового простору. Грільято може бути скомбінований з будь-яким з інших видів навісних стель. Всі його якості дозволяють використовувати Грільято в приміщеннях з великою прохідністю: у торгових та виставкових центрах, в залах очікування, в офісах, в холах готелів і т. д.
  • Касетні підвісні стелі являють собою досить дрібні металеві модулі з алюмінію або оцинкованої сталі, зібрані в спеціальні рамки для монтажу. Рамки кріпляться до каркаса і при необхідності доповнюються зсередини спеціальною звукопоглинаючою підкладкою. Касетні стелі можуть мати гладку, або перфоровану поверхню, вони відповідають всім нормам пожежної безпеки, а для захисту від корозії виробник зазвичай завдає на металеві панелі антикорозійне покриття. Такий вид стелі підходить не тільки для житлових приміщень, але і для навчальних аудиторій, магазинів, офісів у бізнес-центрах.
  • Плиткові підвісні стелі досить часто використовують для благоустрою квартир і приватних будинків, клубів, ресторанів, спортивних центрів та інших приміщень. В основі плиткових панелей може бути дерево, метал, пластик, гіпсокартон або особливу мінеральне волокно.

Рейкові підвісні стелі являють собою довгі і вузькі панелі, закріплені на спеціально призначеній для них системі. Завдяки своїй міцності, довговічності, універсальності і вешней привабливості такі стелі досить часто використовують для створення сучасних інтер’єрів в житлових і громадських приміщеннях. Рейкові панелі можуть бути гладкими або, для кращої вентиляції, перфорованими. Виробники пропонують рейкові модулі для підвісних стель різні по ширині і в самому різному колірному виконанні, тому з ними можливості дизайну стають безмежними.

Інформаційна служба plot.kz

Підвісні стелі. Основні види, особливості

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code