Перенесення газової труби в квартирі — відповідальна робота, яка вимагає певних навичок і знань, самостійне її виконання не рекомендується. Запрошення для виконання професійних фахівців обійдеться вам недешево, але безпека вашої родини того варто.

Опис перевстановлення газової труби в приміщенні

Перенос газовой трубы в квартиреПерекриваємо кран

Сучасну квартиру неможливо уявити без наявності всіх благ цивілізації. Однією з них є газ. Проводять його в будинок і підключають до побутових приладів за допомогою труб газопроводу. Вони підводять блакитне паливо в будівлю від головної магістралі.

Причини заміни можуть бути різними: перепланування приміщення, технічна несправність, незручний монтаж, заважає установці нової кухонних меблів. Професійний майстер виконає роботу з перенесення газової труби швидко, надійно і якісно.

  1. Перед початком перекривається кран подачі.
  2. Газопровід продувається для видалення залишків газу з труби. Непотрібна частина зрізається, отримані отвір ретельно заварюється.
  3. У обраному місці свердлиться електричним дрилем отвір і до нього приварюється відрізок потрібного розміру і діаметру.
  4. Монтується кран, для ущільнення застосовують спеціальну стрічку або просту клоччя з фарбою.
  5. Встановлюється відвід до плити або іншим побутовим приладам, якщо вони є в наявності. Робиться це за допомогою різьбових з’єднань. Газопровід до стіни кріпиться жорстко.
  6. Перед подачею палива, добре перевірте зварне з’єднання, газовий кран, трубу на наявність витоків. Це робиться за допомогою мильного розчину. Наготовлюють його за допомогою води і мила, потім пензликом промазуєте всі з’єднання. Якщо після його нанесення, утворюються мильні бульбашки, то це свідчить про неякісно виконане з’єднанні. Його потрібно переробити.

Перенос газовой трубы в квартиреГазовий шланг

Гнучкий сильфонний шланг служить для підключення газових побутових приладів, його довжина не повинна перевищувати 2 метрів. Перш ніж викликати фахівців для заміни труби, переконайтеся, що довжини шланга не вистачить, щоб підключити побутовий прилад.

Для роботи з газом у фахівця повинен бути спеціальний допуск, який підтверджується щорічно.

Документальне оформлення

Перенос газовой трубы в квартиреДокументальне оформлення перенесення

  • У газообслуживающую організацію за місцем проживання подаєте заяву про перенесення газової труби. До вас повинен прийти технічний спеціаліст, який зробить огляд місця майбутніх змін, визначить можливі це у вашому конкретному випадку, зробить потрібні розрахунки і складе кошторис.
  • Після оплати наряду-замовлення щодо внесення змін вам призначать день виконання. При зверненні в газову організацію перевірте у неї наявність сертифікатів на виконання подібних операцій.
  • У призначений день, після прибуття фахівців, перевірити в них наявність кваліфікаційних документів та дати останньої переатестації, при їх наявності дозвольте їм приступати до виконання робіт.
  • Після того як труба перенесена і встановлена на місце, повинен бути складений акт і внесено відмітку про зміни в газовий паспорт.

Правила розташування газової системи

Перенос газовой трубы в квартиреПравила розташування газових труб

Газопровід повинен розташовуватися так, щоб його огляд, монтаж і ремонт, не був утруднений розташовуються в цьому ж приміщенні водопровідними, каналізаційними трубами, системою опалення або іншими конструкціями. Категорично заборонено проводити монтаж через решітки вентиляції, отвори дверей та вікон.

Ретельно повинні дотримуватися всі розміри, допустимі між газопроводом і лініями зв’язку, електропостачання.

Прокладка газопроводу в будівлю проводиться на висоті 220 см від лінії підлоги до дотику з трубою, а якщо вона вкрита теплоізоляційним шаром, то до зіткнення з ним.

Для кріплення застосовуються кронштейни, підвіски, гаки, хомути. Газові труби, службовці для транспортування зрідженого газу, монтуються під кутом 3° від системи. Якщо у вас в приміщенні є лічильник обліку, то ухил повинен йти від нього.

Перенос газовой трубы в квартиреГазовий лічильник

Труби, що подають газ в приміщення, необхідно фарбувати. Для цього використовують водостійкі розчини.

Необхідно добре пам’ятати, що при виконанні будь-якої роботи, пов’язаної з газопровідні магістралями, існує невеликий відсоток ризику виникнення нещасного випадку. Тому, якщо передбачувані зміни пов’язані з поліпшенням дизайну приміщення або підвищення його ергономічності, то добре подумайте, чи варто її робити.

Якщо ви добре все продумали і перенесення не уникнути, то прийміть запобіжні заходи, видаліть всіх членів вашої родини з будинку під час проведення монтажних робіт.

Відео

Перенесення газової труби в квартирі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code