Буквально все, що пов’язано з Францією, завжди привертало увагу людей, таких модних тенденцій як в одязі, так і в оформленні свого житла. Стиль інтер’єру vintage володіє неповторним шармом, оскільки є родом з Франції. Він, безсумнівно, привертає до себе особливо пильну увагу власників заміських будинків.

З історії

Стиль винтаж в интерьереЗістарена меблі

Відомо, що слово vintage спочатку не тлумачилося як певний стиль оформлення інтер’єру. Здавна французькі винороби так називали свої чудові вина багаторічної витримки. Дещо пізніше це слово отримало більш широке поширення у сферах дизайну одягу, інтер’єру, музики та інших напрямків культури і моди, які можна охарактеризувати однією рисою – це зістареність. Будь-який предмет категорії «ретро» можна сміливо називати вінтажним. Сьогодні все старовинне стало неймовірно популярним і для задоволення такого величезного попиту створюються цілі індустрії з виробництва речей, меблів, одягу, дрібничок і предметів інтер’єру, стилізованих під зістарені.

Особливості інтер’єру

Стиль винтаж в интерьереШпалери з квітами

 1. Чарівний, наповнений теплом і душевністю, стиль вінтаж допускає поряд зі старовинними предметами, наявність сучасних речей.
 2. Притаманною йому рисою є відсутність розкоші, простота інтер’єру.
 3. Даному стилю відповідає легка недбалість, такий собі творчий безлад.
 4. Вінтаж не позбавлений романтики і передбачає переважання в дизайні кімнат спокійній колірної гами сіро-блакитних, світло-зелених, бежевих, ніжно-рожевих та інших благородних спокійних відтінків. При виникненні бажання зробити окремі яскраві акценти в інтер’єрі краще всього вдатися до використання королівських кольорів: бордового і пурпурного. Поєднання благородства і теплоти колірної палітри зроблять атмосферу будинку затишною і надзвичайно привабливою.
 5. Відмінною рисою вінтажу вважається наявність ледь помітних написів на предметах вжитку, ніби вони стерті часом.
 6. Квіткові мотиви обов’язково повинні бути присутніми на шпалерах, занавіски, покривала, скатертини.

За один день створити інтер’єр навряд чи вийде, адже якусь річ ви зможете отримати в дар від родичів або друзів, щось купите в магазині, а за якоюсь певною милою річчю, можливо, вам доведеться відправитися на блошиний ринок. Лише з часом обстановка у вашому будинку стане по-справжньому завершеною і гармонійною.

Деталі інтер’єру і матеріали

Стиль винтаж в интерьереМереживні серветки в інтер’єрі

Для створення вінтажного інтер’єру слід наповнити кімнату речами зі слідами старовини, наприклад:

 • повісьте на стіну в потертій рамі дзеркало або картину з букетом квітів;
 • розставте старовинні статуетки з міді, шкатулки;
 • встановіть дерев’яний стіл, на якому видно тріщини;
 • не менш актуальними будуть штори з квітковим малюнком;
 • присутність старовини добре підкреслює декор з шарів фарби різних кольорів;
 • красу вінтажного інтер’єру вишукано підкреслить годинник з нанесеним на них малюнком букетів троянд або лаванди;
 • непогано виглядає в керамічною або металевою вазі сухоцвіт або букет, складений з живих сезонних квітів; букету бажано додати кілька розпатланий і недбалий вигляд, квіти не повинні бути ідеально підібраними і строго виглядати у вазі.

Важливі поради

Стиль винтаж в интерьереВінтажні атрибути

 1. Ні в якому разі не підбирайте для оформлення вінтажного інтер’єру всі предмети і речі в одному стилі. В даному випадку слід виключити «музейность», адже створюваний інтер’єр повинен бути по-домашньому затишним.
 2. Цей стиль припускає найнеймовірніші сполучення ідей, політ фантазії, творчість, експерименти. Це вільний і багатогранний стиль, в якому можна відобразити свій смак і частинку своєї душі.
 3. Старі ганчіркові ляльки, м’які іграшки, що дісталися у спадок від бабусі фарфорові статуетки, старі пледи – всі речі, які ви можете несподівано виявити покинутими на горищі вашого дачного будиночка, безсумнівно, чудесним чином підійдуть для вінтажного інтер’єру.
 4. Особливу увагу приділіть зістареної оформлення підлоги (повинен бути неодмінно дерев’яний — дощата або паркетна), стелі (необхідно побілити або пофарбувати білою фарбою) та дверей (повинні бути пофарбовані білою фарбою).
 5. Завжди пам’ятайте про деталі. Інтер’єр повинен виглядати закінченим, а в цьому допоможуть саме деталі – вазочки, статуетки, шкатулки, годинники, старовинні фотографії в рамках, ажурні серветки, скатертини і безліч інших милих штучок.
 6. Незважаючи на велику кількість деталей, слід створити в інтер’єрі відчуття незахламленности, чистоти і легкості простору.

Відео

Фото

Стиль винтаж в интерьереДизайн в стилі вінтаж

Стиль винтаж в интерьереСпальня вінтаж

Стиль винтаж в интерьереОформлення їдальні

Стиль винтаж в интерьереНаписи на предметах інтер’єру

Стиль винтаж в интерьереХарактерні риси вінтажного стилю

Стиль винтаж в интерьереВітальня з елементами вінтажного стилю

Стиль винтаж в интерьереБіла вінтажна кухня

Стиль винтаж в интерьереАкценти кольору

Стиль винтаж в интерьереВінтажний письмовий стіл

Стиль винтаж в интерьереДизайн спальні

Стиль винтаж в интерьереВінтажний диванчик біля вікна

Стиль винтаж в интерьереВінтажна їдальня

Стиль вінтаж в інтер’єрі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code