Будь-яка господиня проводить на кухні чималу частину свого часу. І, звичайно, їй хочеться облаштувати «робоче місце» так, щоб все вмістилося і при цьому радувало око. Але як все грамотно розпланувати? Які кольори краще підходять для стін, якщо кухня невелика, наприклад, 6 «квадратів»? Яку кухонні меблі вибрати? Зробити на замовлення у місцевих майстрів або ж купити готову?

Експерт журналу «Під ключ» професійний дизайнер, керівник студії дизайну CreativKZ Єлизавета Яковлевадает рекомендації з облаштування стандартної кухні площею 6 квадратних метрів, використовуючи меблі ІКЕА.

Поради для маленьких кухонь

Візуально збільшити простір можна простим способом, таким як використання світлих відтінків і поверхонь, що відбивають. Не вибирайте більше двох кольорів і відмовтеся від складних малюнків і візерунків. Також можна візуально збільшити кухню за рахунок коридору, об’єднавши два приміщення загальним колірним рішенням шпалер або фарбуванням і підлоговим покриттям. Верхні шафи в кухонному гарнітурі краще вибирати високі. І звичайно, використовувати єдину робочу поверхню і вбудовану техніку.

Ремонт квартири на практиці: головні помилки >>>

1 варіант. Кухня з ІКЕА без перепланування

Розглянемо варіант дизайну кухні в цегляному будинку старого типу. Планувальне рішення у квартирі не змінювалося, і кухню облаштовували за існуючими розмірами. Стіни отшпаклевали і пофарбували в один з модних кольорів ColorNow 2016 від Tikkurila, вибравши № 431 Дрімота, який відмінно поєднується з білими фасадами кухонного гарнітура, надаючи свіжість і легкість інтер’єру.

Кухонний гарнітур вибрали «Будбин» від ІКЕА з фасадом «Білий ясен» стільницю «Меллекулла» товщиною 3,8 див. Варто зазначити, що меблі ІКЕА має надійну фурнітуру і якісні матеріали.

2 варіант. Кухня з ІКЕА, об’єднана з вітальнею

Тепер розглянемо кухню площею 6 кв. м в цегляному будинку з стелями в 3м. Її об’єднали з вітальні, але розмежували по підлозі різним матеріалом. В зоні кухні виклали білий кахель з чорними декором, попередньо проклавши під кахель кабель теплої підлоги. У вітальні постелили ламінат.

Колір стін вибрали Х487 (розчин від Tikkurila), також з серії ColorNow 2016. Кухонний гарнітур тут теж «Будбин», який пропонує магазин ІКЕА, але використовували чорну стільницю «Сэльян» товщиною 3,8 див. Так ІКЕА каталог товарів збільшила пропозиціями придбати техніку та мийки зі змішувачами, в нашому випадку встановили одинарну врізну мийку, 56*50 см з чорного кварцового композиту. Холодильник зробили вбудованим. Близько плити з двох сторін встановили шафи з висувними механізмами.

ІКЕА в Казахстані пропонує покупцям цілісну концепцію облаштування. Компанія пропонує не лише готові кухонні гарнітури, але і окремі шафи — як підлогові, так і підвісні. Є великий вибір шаф для вбудованої техніки. З окремих предметів меблів можна зібрати стильну і зручну кухню.

Інформаційна служба plot.kz

Як облаштувати кухню з меблями від ІКЕА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code