Вкрай складно уявити собі сучасне життя без комфортно облаштованого санвузла. Не секрет, що в санвузлі ключову роль відіграє унітаз. І щоб його експлуатація не приносила дискомфорту, зливний механізм повинен працювати справно. З цієї статті ви дізнаєтесь, як встановити арматуру в зливний бачок унітазу.

Особливості зливного механізму

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаАрматура для бачка з подвійним змивом

Існує кілька видів зливних механізмів. Але незалежно від виду, він повинен забезпечувати хороший злив всієї води, яка знаходиться в бачку. При цьому злив повинен здійснюватися при легкому натисканні на поворотний важіль або кнопку. Деякі механізми зливу сьогодні можуть обладнуватися економ системою, завдяки чому замість однієї кнопки ви побачите дві, одна з яких зливає менший об’єм води за один раз. Зливний механізм обладнується переливом. Він необхідний для того, щоб запобігти переповнення бачка. Весь механізм має дві важливі частини:

  1. Зливний сифон.
  2. Спускний важіль.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаАрматура з нижнім підводом

Сифон має отвір, що при стикуванні з бачком утворює герметичне з’єднання. Існує кілька видів сифонів, які по-різному регулюють воду. Наприклад, «груша» являє собою гумовий циліндр. Для зливу води використовується рукоятка або важіль, який тягнеться вгору або натискається.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаАрматура важільного типу

В сучасних зливних системах в зливному механізмі є шток, який піднімає грушу. Як правило, при спрацьовуванні механізму вода надходить в чашу унітазу.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаАрматура зливного бачка в розборі

Монтаж зливної арматури

Після установки унітазу в першу чергу збирається бачок. Хоча існують різні системи зливної арматури, ми розглянемо монтаж найпоширенішою. Процес монтажу відбувається в наступному порядку.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаПорядок встановлення арматури

  1. Насамперед встановлюється гумова прокладка на зливний механізм.
  2. Как установить арматуру в сливной бачок унитазаУстановка бачка Потім вона встановлюється в бачок і за допомогою пластмасової гайки закручується із зворотного боку.
  3. У комплекті з сифоном є спеціальні ущільнювальні гумові прокладки і шайби для прикручування гвинтами бачка до унітазу. З нижньої сторони на гвинти одягають пластмасові шайби і прикручується гайка. Не забудьте надіти гумове ущільнювальне кільце на гвинт.
  4. Після цього необхідно підключити водопровід за допомогою шланга. На шлангу також повинна бути гумова прокладка, яка буде забезпечувати герметичне з’єднання.
  5. В самому кінці монтується кришка на бачок унітазу.
  6. Потім закручується кнопка для зливу.

В залежності від конструкції зливного бачка, розташування ручки зливу може бути різним.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаМонтаж кнопкового вузла

Ось і вся процедура по монтажу запірної арматури на зливний бачок. Залишається відрегулювати арматуру зливного бачка.

Регулювання зливного механізму

Після установки залишається перевірити, як працює арматура в бачку. При цьому важливо правильно відрегулювати рівень води усередині бачка. Для цього склянку фіксується в такому положенні, при якому вода буде зупинятися на одному рівні. Налаштування висоти переливу також виконується паралельно. До кожного запірного механізму зазвичай додається інструкція від заводу-виробника. Якщо ви вивчіть її, то дізнаєтеся, як налаштувати арматуру унітазу правильно саме у вашому випадку.

Как установить арматуру в сливной бачок унитазаРегулювання арматури унітазу

У доданому відео ви побачите, як правильно встановити зливну арматуру унітазу. Якщо у вас є досвід в цій роботі, то залишайте свої коментарі в кінці цієї статті.

Відео

У наступному відео майстер дає масу корисних рекомендацій по установці арматури в бачок, її регулюванні, показує як проводити обслуговування зливного бачка:

Приклад монтажу однорівневою арматури в зливний бачок:

Читайте також:

  • Як встановити зливний бачок.
Як встановити арматуру в зливний бачок унітазу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code