Складно визначитися з вибором, коли дивишся на вітрини в магазині техніки.  

Главная / Бытовая техника для дома / Характеристики телевизоров

А у випадку, коли не знаєш, за якими критеріями визначитися з потрібною моделлю, завдання стає практично нездійсненним. Адже характеристики телевізорів, часом, надто сильно варіюються, переконатися в цьому можна на сайті На оглядах https://naobzorah.ru/tv.

Часто споживачі остаточно вирішуються на покупку, вже перебуваючи в самому магазині. Як правило, не без допомоги консультанта. Однак, консультант – це, в першу чергу, не добрий помічник, а менеджер з продажу. Його мета – виконати денну норму і заробити якомога більше відсотків. Очевидно, що він буде пропонувати більш дорогий товар.

Оптимальний варіант – вирушаючи в магазин, хоча б у загальних рисах уявляти собі майбутню покупку.

ТОП-10 параметрів, що впливають на вартість ТВ

1) Розмір. Кожен перший покупець першим ділом дивиться на діагональ телевізора. Але варто взяти до уваги зорову ілюзію, адже в квартирі не так просторо, як магазині. А тому модель, доставлена додому, може виявитися більшими. Фахівці рекомендують ставити в зал пристрою від 46 дюймів і більше. В спальні будуть гармонійно виглядати варіанти від 32 до 42 дюймів, а на стандартній кухні в 7-9 «квадратів» – ТВ з діагоналлю не вище 32 дюймів.

2) Відстань. Комфортним для зору вважається відстань в 1,5 діагоналі до екрану. Тому важливо заздалегідь знати, в якому стані буде перебувати купівля – кріпиться на кронштейнах або стояти на тумбі.

3) Плазма, РК або LED. У кожної з різновидів свої переваги:

• ЖК моделі вважаються найдешевшими. При цьому вони гарні для ефірних каналів;

• плазма відмінно передає кольори і динаміку, ідеально підходить для перегляду спортивних передач і фільмів. Але екран зазвичай закритий склом, тому швидше за все картинка буде бліковать;

• LED – флагман в світі ТБ з найбільш високою якістю зображення. Це рідкокристалічна модель з підсвічуванням з світлодіодів. Найдорожчий з перерахованих.

4) Додаткові опції. Сучасні пристрої набагато більш функціональні, ніж їхні радянські колеги. Наприклад, вбудована функція smart tv передбачає підключення до глобальної павутини. Вона може включати в себе ігри, поштові програми, браузери і т. д.

5) Тривимірне зображення. Багато сучасні моделі оснащені 3D, для чого будуть потрібні спеціальні окуляри. Комплектація багатьох телевізорів вже включає цей аксесуар.

6) Blu-Ray – програвач новітньої технології.

7) Можливість підключення зовнішніх пристроїв. Найбільш передовою варіант підключення – провід HDMI. По ньому одночасно передається і картинка, і звуковий супровід.

8) Мережевий фільтр. Додатковий пристрій, що дозволяє захищати техніку від перепадів мережі.

9) Пристрої для управління. Багато сучасні ТБ не потребують пульті. Для маніпуляцій досить смартфона зі спеціальною програмою. Найбільш просунуті різновиди і зовсім управляються голосом або жестами.

10) Доставка. Сюди ж можна віднести і установку. Важкі телевізори, як правило, громіздкі і впоратися з ними не кожному під силу. До речі, не варто забувати і про кронштейн, якщо пристрій кріпиться на стіну.

 

Характеристики телевізорів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code