Австрійський виробник побутової техніки представив нову модель мікрохвильовій печі Mestel MO900.

Побутовий прилад має широкий спектр застосування і основний набір зручних функцій. Новинка привернула увагу багатьох російських покупців завдяки гарному поєднанню ціни і якості.

Комплектація товару

У комплектацію виробник включив:

  • мікрохвильову піч;
  • скляний поворотний столик;
  • підставку під столик;
  • ґрати для гриля;
  • керівництво з експлуатації і гарантійний талон.

Главная / Бытовая техника для дома / Микроволновая печь Mestel MO900 - отличный выбор для дома и работы

Дизайн мікрохвильовій печі

Модель MO900 відрізняється стильним сучасним дизайном. Її вигляд поєднує строгість, елегантність і функціональність. Універсальний зовнішній вигляд дозволить ідеально вписати прилад в будь-який інтер’єр кухні. Сірий відтінок корпусу виглядає презентабельно і лаконічно. Сірий колір – більш оригінальний вибір порівняно зі стандартною чорно-білою гамою. Він також дозволяє приховати поява невеликих механічних ушкоджень, можливих в процесі експлуатації.

Мікрохвильова піч MO900 відрізняється досить компактними габаритами: 438х398х281 мм. Невеликий розмір дозволить зручно розмістити побутовий прилад на кухні незалежно від її площі.

Главная / Бытовая техника для дома / Микроволновая печь Mestel MO900 - отличный выбор для дома и работы

Переваги нової моделі

До переваг мікрохвильовій печі МО900 відноситься робочий об’єм камери, рівний 23 літрів. Його достатньо для готування, розморожування або розігріву більшості страв. Пристрій обладнаний таймером до 30 хвилин. Часу достатньо для здійснення необхідних дій. У разі нестачі завжди можете запустити таймер.

Панель управління інтуїтивно зрозуміла – пристроєм зможуть користуватися навіть літні люди і діти. Дві рукоятки – «Потужність» і «Час» — регулюють всю роботу приладу. Мікрохвильова піч має потужність 1400 Вт напруга живлення 220-230 Ст.

Главная / Бытовая техника для дома / Микроволновая печь Mestel MO900 - отличный выбор для дома и работы

До переваг нової моделі Mestel МО900 відноситься висока ступінь безпеки експлуатації. Австрійський виробник серйозно підійшов до питання екологічності використаних матеріалів. Приготування і розігрівання їжі здійснюється в максимально безпечних умовах. Мікрохвильовка стійка до зовнішнього впливу – корпус виготовлений з міцних, практичних і довговічних матеріалів.

Мікрохвильова піч Mestel MO900 стане оптимальним вибором для невеликої сім’ї. Вона об’єднує необхідні функції, стильний елегантний дизайн і компактні габарити.

 

Мікрохвильова піч Mestel MO900 – відмінний вибір для дому і роботи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code