Сучасну кухню досить непросто уявити без посудомийної машини.  

Їх все можна розділити на три види: окремостоячі, настільні і вбудовувані. Останні є найбільш популярними: вони займають не так багато місця, але й не настільки компактні і маленькі, як настільні. При цьому вони поєднуються з кухонним гарнітуром, що вигідно відрізняє їх від отдельностоящих моделей.

Главная / Бытовая техника для дома / Встраиваемые посудомоечные машины

Як правило, зараз вбудовувані посудомийні машини мають електронний тип управління. Цей спосіб краще механічного управління, тому що надає можливість встановлювати додаткові функції до вже існуючим режимам миття (температура води, кількість полоскань). Однак до такого «спілкування» з посудомийкою ще треба звикнути, в той час як механічний тип гранично простий в управлінні.

Вбудовані посудомийки, зазвичай бувають шириною або 45 см або 60 див. Тут вибір визначається уподобаннями споживача щодо необхідної місткості пристрої і місця, яке воно буде займати в квартирі. Що стосується енергоспоживання, то краще всього купувати машини класу А, тому що в середньому модель класу В споживає енергії на 12%, а С – класу-на 24% більше, ніж такі моделі. Іншими словами, Ви зможете ще й зекономити гроші, купивши більш енергетично вигідну посудомийку.

Також слід заздалегідь продумати підключення посудомийної машини. Підключити куплений товар можна трьома способами: до трубопроводу холодної води, гарячої води або до того й іншого одночасно. Напевно, найбільш раціональним буде перший варіант, так як навіть при великій витраті води платити за рахунками доведеться не так вже й багато.

Допустимим рівнем шуму, який будуть створювати моделі, вважається 40-45 децибел. Такий шум можна порівняти з бесідою двох людей пошепки. Крім того, звертайте увагу на можливі додаткові функції посудомийних машин. Крім незамінною у молодих сім’ях функції «Захист від дітей», яка може блокувати двері або просто припиняти роботи пристрою в разі розгерметизації, дуже корисною є можливість дозавантаження посуду при розпочатому процесі миття.

Варто так само сказати про гарантії на продукт. Як правило, гарантійні терміни – це 1-2 роки. Однак компанії, які впевнені в працездатності своїх моделей (Bosch, Siemens, Electrolux), можуть пропонувати гарантію на 10 років з правом безоплатного ремонту в разі поломки. Такі моделі, звичайно, коштують трохи дорожче, однак їх якість і надійність вище, ніж у інших посудомийок.

Інтернет-гіпермаркет «Вмагазине» пропонує вигідні ціни на посудомийні машини. Компанія працює на ринку більше 10 років.

 

Вбудовувані посудомийні машини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code