Кілька років тому в нашій країні з’явилася дисконтна програма, яка носить назву UDS Game. Її розхвалювали, говорили про масу переваг, швидко прибутку, яку можна отримати.


Главная / Техника и электроника /   Правда ли, что UDS Game оказалась финансовой каруселью?

Про принадності пропозиції

Коли доводиться стикатися з новим додатком, розум підказує, що потрібно ставитися до нього з певною обережністю. Адже досить складно впровадити його в бізнес, не маючи при цьому необхідних навичок. З плином часу вдається заглибитися у систему, дізнатися особливості роботи. В результаті, отримуєш необхідні знання, тому робота програми стає простою і зрозумілою.

Розробники цього додатка подбали про можливості отримувати бонуси. Їх можна отримати декількома способами. Кожний користувач без обмеження може користуватися так званими базовими знижками. При цьому розмір знижок дорівнює від 10 до 15 відсотків. Можна користуватися соціальними мережами, за рекомендацію в яких можна отримувати додаткові бали. Бали нараховуються за друзів, які перейшли по залишеній посиланням, а також за друзів. Бали можна збирати і використовувати при здійсненні покупок.

Установка і використання програми є безкоштовною, але багато хто замислюється, звідки беруться кошти на утримання додатки. Сенс полягає в тому, що за підключення до додатка сплачують підприємці, а також компанії, які знаходяться в каталозі. Виникає питання про те, який прибуток отримують компанії?

Моя думка

Я є власником мережі невеликих магазинчиків, можу сказати, що додаток зручно для відстеження трафіку. З початку ідея здавалася мені сумнівною, я вивчав відгуки підприємців UDS Game, я побоювався віддавати великі гроші за додаток, яке може не спрацювати. Саме тому спочатку я підключив його тільки на місяць. Оренда на той момент становила 100долларов, що є не такою вже великою сумою. І це пробний період показав, що система себе окупила. Саме тому я додав акції, забив прайси, години роботи, — дав покупцям необхідну інформацію.

До цього моменту я вибирав інші способи реклами, це і зовнішня реклама, і ТБ, і транспорт. І все це обходилося значно дорожче, ніж використання програми. Хтось може сказати, що цей хід реклами, а додаток стало допоміжним інструментів, але практика показує, що саме UDS Game привернув покупців.

Сам відгук я пишу не для реклами, а саме для того, щоб підприємці могли зрозуміти, які є дієві способи залучення клієнтів існують на поточний момент. Це дозволить значно заощадити і при цьому залучити велику кількість покупців. Якщо страшно робити ставку на використання системи, то чому б не вибрати тестовий варіант.

Якщо розглядати принцип роботи програми, то варто сказати, що з телефону зчитується спеціальний код. За цим кодом і нараховується знижка, що дозволяє відмовитися від використання бонусних карток. Це просто, зручно, доступно для всіх. Був час, коли і мені доводилося переглядати різні форуми, щоб відшукати найбільш вигідне рішення для реклами та просування. Сподіваюся, мій відгук буде корисним для таких же шукачів, як я колись.

Соколов Ілля

Головна / Техніка і електроніка / чи Правда, що UDS Game виявилася фінансової каруселлю?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code