Нерідкі ситуації, коли з мобільним телефоном щось відбувається.


Главная / Техника и электроника /   Где профессионально отремонтировать iPhone в Нижнем Новгороде

Точніше сказати, він ламається і виходить з ладу з самим різним причинам. На жаль, до цього схильні і всі моделі iPhone, особливо це стосується серії Refurbished, що в перекладі означає, відновлені. Звичайно, їх відновив сам завод-виробник, замінивши поламані модулі на нові, але далеко не факт, що незабаром чергова поломка не трапиться.

Ремонт iPhone в Нижньому Новгороді від сервісного центру Pedant – це те місце, куди неодмінно варто звернутися в разі пошкодження улюбленого гаджета. iPhone – це моделі дорогих смартфонів, тому вигідніше буде полагодити його, ніж купувати новий. Але де це зробити? Де знайти якісний сервісний центр, особливо в невеликому місті? Однак, на щастя для всіх «яблучників» існує ціла мережа сервісних центрів Pedant, які спеціалізуються виключно на швидкому ремонті техніки Apple.

Більшість поломок трапляється з вини самої людини, який використовує смартфон. Гаджет падає на підлогу або асфальт, можливо навіть в сніг, ударяється об тверді поверхні, на зразок столів або шаф, в нього можуть потрапляти краплі вологи, а часто навіть найбезпечніший тримач здатний сильно натискаючи на корпус Айфону, в результаті чого втрачається герметичність і починаються проблеми з акумулятором, особливо на морозі.

Враховуючи те, наскільки крихким є «яблучний» смартфон, всі ці події миттєво перетворюються в поломку.

Які переваги отримає власник зламаного iPhone, звернувшись до Pedant?

  1. Швидкість ремонту справді дивує. Всього за 20 хвилин вам можуть полагодити зламаний модуль, замінивши його на новий. Крім того, гаджет полагодять на ваших очах, його не доведеться здавати в сервісний центр на кілька днів.
  2. Використання оригінальних комплектуючих до всіх моделей iPhone. Не секрет, що китайські аналоги коштують дешево, але за якістю вони значно поступаються оригінальним запчастинах. Встановивши оригінальні комплектуючі і витративши на це трохи більше коштів, ви повністю задоволені як якістю ремонту, так і якістю роботи телефону.
  3. Pedant – це мережа сервісних центрів, яка працює в 90 містах Росії на сьогоднішній день. Це означає, що у вашому місті, вони швидше за все вже відкрили своє представництво.
  4. Доступні ціни – важливий плюс в скарбничку «Педанта».
  5. Гарантія на ремонт Айфона – 3 місяці. Погодьтеся, не кожен сервіс-центр дає такі гарантійні зобов’язання.

Крім усього іншого, основою «Педанта» є кваліфіковані майстри. Вони регулярно проходять стажування в Москві, поповнюючи багаж знань і набуваючи нові навички в ремонті техніки Apple.

Довірте свій улюблений пошкоджений смартфон в руки професіоналів, і через кілька годин він знову буде радувати вас своєю роботою!

Головна / Техніка і електроніка / Де професійно відремонтувати iPhone в Нижньому Новгороді

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code