Ось уже понад півстоліття всесвітньо відома компанія Rittal займає лідируючі позиції в сфері створення спеціального електротехнічного обладнання.  

Фірма представляє свій сервіс по всьому світу. Вона є визнаним лідером в області виробництва розподільних шаф.

На вітчизняному ринку продукція підприємства користується підвищеним попитом. Прилади високо надійні. Якість кожного з них підтверджено результатами міжнародної сертифікації. Пристрої довговічні і зручні у використанні. Купуючи електротехнічні пристрої Rittal на сайті офіційного дистриб’ютора, ви можете бути впевнені в оригінальності приладів.

Можливості системної платформи “Rittal – The System” дозволяють забезпечити доступ до інноваційних технологій підприємствам будь-якого рівня. Девіз компанії: «Faster– Better – Everywhere.” З нею майбутнє вашого підприємства «розпочнеться вже сьогодні»!

Главная / Техника и электроника / Функциональные возможности систем автоматизации от компании Rittal

Всі види електротехнічних пристроїв від Rittal

На сьогоднішній день компанія Рітал представляє на світовому ринку широкий вибір:

  • розподільчих шаф;
  • корпусів під інтерактивні термінали;
  • сучасних пристроїв клімат-контролю;
  • системних корпусів;
  • елементів енергозберігаючих систем та ін.

Для кожної моделі обладнання Rittal характерні безпрецедентна безпеку, економічність і довговічність.

Ціна Rittal-пристроїв на вітчизняному ринку залежить від правильного вибору компанії-продавця. Тільки прямий постачальник здатний забезпечити доступну вартість приладів та своєчасну доставку клієнтських замовлень без зайвих накруток і націнок. Крім того, у офіційного дилера завжди можна замовити будь-які позиції, присутні в діючих каталогах виробника.

Вже сьогодні у офіційних дистриб’юторів є новітнє обладнання! Наприклад, інноваційний пристрій «Корпус TS 8», яке може використовуватися як на об’єктах промислового виробництва, так і в області інформаційних технологій.

Главная / Техника и электроника / Функциональные возможности систем автоматизации от компании Rittal

Правила вибору фірми-постачальника приладів Rittal у Москві

На російському ринку потрібно вибирати в якості постачальників виключно солідні фірми з гідною репутацією. Чесний імідж компанії-продавця найкращим чином підтвердять позитивні відгуки постійних покупців.

Тільки у перевірених постачальників можна замовити будь-які позиції пристроїв Rittal в каталозі для покупців. Якщо прилади тимчасово відсутні на складі, можна залишити заявку, яка буде опрацьована в самий найближчий час.

Компанія-дистриб’ютор зробить додатковий замовлення електротехнічних пристроїв безпосередньо від виробника. Ви отримаєте відсутні елементи в самі короткі терміни. При цьому умови покупки залишаться максимально вигідними, а ціни – обґрунтованими!

Остерігаючись підробок на ринку електроприладів, ви страхуєте внутрішню систему підприємства від збоїв та простоїв. У сфері контролю та управління енергетикою – це один з найважливіших аспектів, на які потрібно звертати увагу!

 

Функціональні можливості систем автоматизації від компанії Rittal

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code