Як кажуть виробники, iPhone X – це смартфон майбутнього.


Главная / Техника и электроника /  iPhone X: знаете ли вы, что такое совершенство?

У цій моделі вони втілили ще одну задумку: вся лицьова частина гаджета виконана у вигляді дисплея. Його діагональ становить 5,8 дюйма, але при цьому смартфон зручно лягає навіть в невелику мініатюрну руку. Корпус виробу відрізняється ідеально закругленими краями.

iPhone X: нові технології, нові можливості

Нова модель iPhone X представлена в двох варіантах: з об’ємом внутрішньої пам’яті 64 і 256 ГБ.

З шестиядерним процесором A11 Bionic, який має 64-бітну архітектуру, а також вбудованим співпроцесором руху М11, нейронної системою ви забудете про те, що можна очікувати виконання будь-яких завдань. Обсяг оперативної пам’яті – 3 Гб.

Працює пристрій на платформі iOS11.

Неймовірно барвистий дисплей

Після перегляду знімків та зображень навряд чи захочеться використовувати інший пристрій. Роздільна здатність дисплея становить 2436х1125 точок, при цьому використана матриця OLED. Завдяки використаним технологіям всі кольори відображаються на екрані з максимальною точністю, досягається максимальна глибина кольору і контрастність 1000000:1.

Безпека даних

Ваші дані тепер завжди будуть надійно захищені. Розблокування телефону здійснюється за допомогою Face ID. Це дозволяє не тільки виконувати аутентифікацію, але й оплачувати покупки в торговельних центрах, так і в режимі онлайн. Завдяки цьому забезпечується максимальний рівень безпеки та конфіденційності. Робота Face ID можлива завдяки камері TrueDepth.

Нові можливості основний і фронтальної камери

Фронтальна камера, яка має 7 Мп, що дозволяє використовувати режим «Портрет». Завдяки цьому, особа на фото завжди буде виглядати максимально чітко, зате фон буде розмитим. Ще однією «фішкою», яка, безсумнівно, порадує любителів селфи, буде портретне освітлення. Завдяки особливим алгоритмам у цьому режимі відбувається обробка отриманих даних по освітленню та створення неймовірних ефектів.

Параметри основної камери:

 • 12 МП з теле — і ширококутним об’єктивом;
 • діафрагма f/2.4 і f1.8 відповідно;
 • наявність оптичного зума;
 • шестилинзовый об’єктив;
 • автофокусування;
 • подвійна оптична стабілізація;
 • поліпшені алгоритми місцевої тональної компресії;
 • Live Photo;
 • серійна і панорамна зйомка;
 • можливість установки таймера та ін.

Розглянувши основні характеристики смартфона, можна сказати, що виробники мають рацію. Дійсно, iPhone Х – це гаджет майбутнього. У ньому поєднується стильний безрамковий дизайн, новітні технології, надчутливі камери і неймовірно потужна начинка. Все це дозволить використовувати всі можливості на повну котушку.

Головна / Техніка і електроніка / iPhone X: чи знаєте ви, що таке досконалість?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code