Кисень – один з найважливіших газів, без нього неможливе життя.  

Главная / Техника и электроника / Кислородные установки: применение и особенности

Цей елемент широко затребуваний у багатьох галузях промисловості і виробництва, але лише в чистому вигляді. Для відокремлення його від інших компонентів повітря повсюдно використовуються кисневі установки. У залежності від типу вони розрізняються за принципом роботи (фізична адсорбція, мембранне або кріогенне поділ).

Особливості і області застосування кисневих установок

Установки, що дозволяють відокремити кисень від інших газів, що містяться в атмосфері, знайшли широке застосування в багатьох галузях. Без цих станцій неможливо виробляти сталь і деякі кольорові метали. Агрегати необхідні для процесу зварювання і різання сплавів. Кисневі установки використовуються в медицині (хірургія, реабілітація, анестезіологія і т. д.) і харчової промисловості. Цей газ необхідний у хімічній промисловості та при виробництві нафтопродуктів.

Широка область застосування кисневих установок вимагає виробництва різних по продуктивності, модифікації і потужності агрегатів. Пристрій завжди підбирається індивідуально, що дає можливість максимально ефективно використовувати його за призначенням.

Характеристики

Кисневі установки розрізняються за наступними критеріями:

  • продуктивність і потужність;
  • процентний вміст витягнутого кисню.

Перший критерій означає кількість кінцевого газу, що установка може виробляти за певний проміжок часу. Показник може варіюватися від 1.8 до 3000 м3/год. Потужність пристрою і концентрація кінцевого продукту залежить від генератора, який застосовується в установці. Більшість моделей розраховані на отримання газу, збагаченого киснем на 90-95 відсотків. Застосування більш потужного генератора підвищує цей показник до 99%.

Вибираємо якісний кисневе обладнання

Купувати подібні пристрої необхідно безпосередньо у гідного довіри виробника. Великий досвід роботи в цій сфері має компанія «Провіта», де здійснюється не тільки проектування установок різних типів під індивідуальні запити кожного клієнта. Тут виготовляють і генератори різної потужності (шість видів), що дозволяють одержати на виході газ, збагачений киснем до 99 відсотків. На все обладнання надається гарантія, продукція має необхідні сертифікати і дуже надійна.

 

Кисневі установки: застосування та особливості

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code