Два тижні тому у мене зламалася моя старенька м’ясорубка Bosch, а так як страви з використанням фаршу я готую часто, мені довелося в терміновому порядку вибирати собі нову модель.  

Спершу я хотіла взяти той же Bosch, моя м’ясорубка служила мені 5 років, але переглянувши всі моделі, виявила не дуже приємну мені тенденцію, нові м’ясорубки Bosch або зовсім компактні, непримітні і слабенькі, або величезні, на вигляд вже промислові м’ясорубки. До того ж мені сказали, що їх нові м’ясорубки не йдуть ні в яке порівняння зі старими. Посидівши пари днів в інтернеті, я зупинила свій вибір на м’ясорубці Dauken FW 2640, привезли м’ясорубку тиждень тому, а зараз я буду ділитися з вами своїми враженнями.

Главная / Техника и электроника / Моя новая Dauken FW2640

Перше враження

Привезли мені мою м’ясорубку на наступний день після замовлення, кур’єр приїхав вчасно, я мигцем оглянула коробку, оплатила замовлення і поставила свій підпис. Потім віднесла це добро на кухню і почала детально розглядати. Переді мною стояла стильно оформлена прямокутна коробка з одним великим зображенням м’ясорубки, характеристиками та кількома маленькими картинками насадок та інших нутрощів.

Що всередині?

Всередині коробки можна знайти:

– М’ясорубку

– 3 диски для фаршу (для фаршу різної товщини)

– 4 овочерізки (під різні овочі і різний розмір нарізки)

– 2 насадки (для ковбас та кебе)

– Інструкція + гарантійний талон

Все це знаходиться у секціях з пінопласту, завдяки яким вміст коробки не перетворюється в кашу на шляху до покупця.

Главная / Техника и электроника / Моя новая Dauken FW2640

Характеристики м’ясорубки (з офіційного сайту)

Потужність при блокуванні вала: 1800 Вт

Номінальна потужність: 800 Вт

Функція реверсу

Захист двигуна від перевантаження

Матеріал корпусу: нержавіюча сталь

Матеріал ножа: кований ніж з нержавіючої сталі

Матеріал лотка: нержавіюча сталь

Вага: 4,5 кг

Зовнішній вигляд

Спочатку я порівнювала зовнішній вигляд Dauken зі своєю старенькою Bosch, але зі зрозумілих причин порівнювати між собою дизайн цих двох м’ясорубок просто нерозумно, тому вибирала я м’ясорубку виключно покладаючись на свій смак. Що мені сподобалося:

– Стильний чорно-білий дизайн (класику люблять всі)

– Відсутність гострих кутів

– Зручне розташування кнопки включення-виключення

– Металевий лоток (хоча це вже стосується функціональної складової)

Главная / Техника и электроника / Моя новая Dauken FW2640

Використання

За тиждень я скористалася м’ясорубкою 4 рази, зробила свинячий і яловичий фарш, а також випробувала насадки для ковбас та кебе. Фарш переробляється впевнено і швидко, ніяких зупинок м’ясорубки з-за мускулястих шматків не помітила, 800 Вт потужності показують себе у всій красі. Подивитися на роботу м’ясорубки можна в моєму міні-огляді:

Що стосується ковбас та кебе, страви я ще не готувала, але самі насадки випробувала. Завдяки насадкам дійсно виходять рівні домашні ковбаски.

Вибрати собі нову м’ясорубку на кухню справа дійсно не просте, головною радою буде шукати м’ясорубку не тільки з хорошим характеристикам, але і хорошій якості збірки, для мене таким варіантом була Dauken FW2640, її я можу вам рекомендувати, а далі вибір за вами. З вами була Олена Яковлєва, до нових зустрічей.

 

Моя нова Dauken FW2640

Моя нова Dauken FW2640: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code