Поява у продажу перших CD дисків пройшло практично непомітно для покупців.  

Главная / Техника и электроника / История CD и DVD дисков

Справа в тому, що жителі 21 століття привчені до постійних продуктів науково-технічного прогресу і здивувати нас чимось складно. Однак оптичні накопичувачі міцно і впевнено увійшли в наше життя. Але це і не дивно. CD та DVD диски – це досить зручні носії інформації. На одному маленькому диску може зберігатися музика, фільми, або просто корисна інформація.

Ще недавно CD диски мали порівняно малим обсягом пам’яті – всього 720 Mb, але з появою DVD дисків, на які можна записувати одночасно більше 10 фільмів, все стало значно простіше.

Безсумнівно, CD-RW, дозволяють не тільки переносити, але і перезаписувати диск заново, дуже зручний. Але для зберігання музики або фільмів, які захочеться прослухати або переглянути ще кілька разів він не дуже годиться. Тому на даний момент музику і фільми записуються і виробляються в продаж на CD і DVD.

Але поява нових технологій зазначено, на жаль, не тільки з позитивних сторін.

Останнім часом світ спантеличений боротьбою з, так званими, «відео-піратами». Ці умільці розгорнули широку діяльність, не ліцензованому копіювання та продажу дисків, купити які можна на будь-якому кутку. Можливо, це було б і не дуже страшно, але «піратські копії» зроблені в підпільних умовах, в яких неможливо створити гарні копії, відповідно, якість запису дуже і дуже страждає. І адже завжди приємно послухати улюбленого виконавця без шурхоту сторонніх звуків на задньому плані, і кіно хочеться подивитися з хорошим перекладом.

Тому CD і DVD диски краще купувати у фірмових магазинах, і Вам не доведеться хвилюватися за якість запису.

 

Історія CD і DVD дисків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code