Нетбук – чудовий пристрій для тих, хто не хоче відволікатися від роботи або розваг, перебуваючи далеко від дому або офісу.  

Главная / Техника и электроника / Как выбрать нетбук: советы покупателям

Його легко носити з собою і сидіти в Інтернеті хоч у поїздці, хоч на лавці в парку.

А ось вибрати хороший гаджет, який без нарікань прослужить своєму власнику не один рік – завдання не легке. Що оцінювати при покупці?

Перше – вага і зручність нетбука. тому його треба потримати в руках перед тим, як зробити вибір. Замовляти таку техніку в інтернет-магазині не радять, тому що там ви не зможете повністю оцінити всі переваги дизайну і ергономічність приладу.

Друге – це клавіатура. Мова тут йде про її розмір. Маленькі, легкі нетбуки зазвичай оснащуються маленької клавіатурою, а це створить у майбутньому незручність при друкуванні документів (ви будете зачіпати сусідні клавіші при наборі тексту).

Третій пункт – курсор і управління ним. Трекпад – не найкращий пристрій з-за невеликого розміру, до того ж він може бути досить чутливим. Від будь-якого випадкового натискання можуть пропасти потрібні файли або не вчасно включитися фільм.

Неодмінно звертайте увагу і на те, скільки працює батарея нетбука без зарядки. Буде прикро, якщо у відповідальну хвилину нетбук просто відключиться з-за того, що сіла батарея, а підзарядити її ніде.

П’ятий критерій – розмір дисплея. Якщо будете вибирати навмання, заздалегідь приготуйтеся до того, що програми стануть виглядати не кращим чином, а фільм буде неможливо дивитися з-за маленького екрану.

Об’єм оперативної та вбудованої пам’яті – не остання справа у виборі. Якщо вам по роботі доводиться часто редагувати файли і зберігати багато інформації, вибирайте прилад з великим обсягом пам’яті, щоб не купувати додатково флеш-карти або зовнішній диск.

І наостанок: щоб нетбук не зламався від падіння або удару по ньому, беріть той, у якого міцний корпус, і, заради більшої безпеки, носити його в сумці.

 

Як вибрати нетбук: поради покупцям

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code