Утилізувати стоки для гною не так просто, як здається на перший погляд.


Главная / Техника и электроника /   Как используется современное оборудование для утилизации навозных стоков

Якщо звернутися до цифр, то кожен рік на підприємствах по вирощуванню тварин і птиці виходить більш 600 мільйонів тон відходів життєдіяльності. Все це може нашкодити навколишньому світу. І якщо в майбутньому такі підприємства будуть тільки розвиватися, то і проблеми як утилізувати рідкі відходи нікуди не подінуться.

Звичайно, крім фекальних насосів потрібно та інша с/г обладнання, що спрощує життя фермера, котру можна придбати в магазині http://ufa.agro96.ru/:

  • доїльний апарат для корів,
  • молочне таксі,
  • охолоджувачі і пастеризатори,
  • дробарки і багато іншого.

При комплексному підході та застосуванні сучасних технологій, всі грошові витрати можуть обернутися прибутком. Найбільш пріоритетним напрямком на сьогоднішній день є переробка рідкого і напіврідкого гною в органічне добриво. Таке рішення є більш цікавим, ніж знищення відходів.

При використанні спеціального обладнання можна в найкоротші терміни і без загрози для навколишнього середовища займатися очищенням лагун і відстійників. Органічні добрива вносяться на польові угіддя, маючи високу ступінь захисту для екології. Спецобладнання дозволяють виконувати всі необхідні санітарні норми.

Що потрібно знати?

Вимоги законодавства щодо екології є досить жорсткими, а тому використовуються наступні основні принципи:

  • розробляються сучасні технологічні рішення здатні вирішити проблему утилізації відходів життєдіяльності та стоків для гною. Можна вибрати будь-яку прийнятну для господарства цінову категорію, щоб підібрати безпечний варіант. В проблемах вибору можуть допомогти консультанти фірм, що постачають обладнання;
  • якщо немає досвіду по збору спецтехніки, то практично кожен постачальник допомагає вибрати прийнятний варіант, здійснює поставку, монтування та пускові роботи на перших етапах з очищення;
  • комусь буде більш вигідно орендувати техніку, яка буде відкачувати рідкий гній і поставляти органічне добриво на полі.

На сьогоднішній день завезення гною на польові угіддя вважається застарілим. До того ж особливу увагу потрібно приділити грошових витрат. Система шлангів з очищення стоків – це справжній прорив у сільському господарстві. До того ж він вважається більш рентабельним.

Закачування рідини з подальшою подачею в систему шлангів проводиться за допомогою дизельних насосних станцій, чия потужність підбирається індивідуально в залежності від господарства. Тут враховується рельєф місцевості, довжина шлангів, якщо є необхідність, то розділення гною на більш дрібні частинки.

Кожна насосна станція укомплектована якісним обладнанням, в розробці яких брали участь російський і зарубіжні компанії, є насос для занурення, а також ще один працюючий під високим тиском. Усі ці компоненти підбирають в залежності від бажань замовників.

Подають шланги забезпечують надійну і швидку роботу всієї системи. Як правило, матеріали для виготовлення шлангів є зносостійкими. Подають рукава роблять плоскими, щоб зручніше було проводити зрошення і вносити рідкі гнойові маси.

Рукава безпечні для експлуатації при низьких температурах: від -30, так і при високих більше +70 градусів, і здатні витримати короткочасне підвищення показників термометра до +80.

По другому шлангу рідкий гній надходить на поля вже у вигляді органічної підживлення. Як правило, тут використовують легкі матеріали здатні протистояти пошкоджень.

Щоб подача гною здійснювалася рівномірно, застосовується технологія внутріпочвенного внесення, у цьому випадку використовують культиватори-інжектори. Також застосовується технологія поверхневого внесення добрив. Культиваторами здійснюються розрізи в грунті на кілька см, що сприяє проникненню рідини на невелику глибину.

Поверхневе внесення забезпечують аплікатори-розбризкувачі декількох потужностей. Гнойова маса проникає через отвори, які розташовуються в безпосередній близькості над грунтом. Завдяки такій методиці практично не поширюється запах, а втрата корисних речовин зведена до мінімуму.

Підбір якісного обладнання для робіт допомагає утилізувати відходи життєдіяльності тварин з найменшими витратами як в грошовому плані, так і в плані трудових ресурсів. До того ж спецтехніка дозволяє отримувати хороші врожаї завдяки утилізації гнойових стоків.

Головна / Техніка і електроніка / Як використовується сучасне обладнання для утилізації гнойових стоків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code