професійні відеокамери

 

Що потрібно від хорошої камери

Відеокамера для зйомки весіль та інших урочистих заходів повинна бути якісною і стійкою. Адже знімати вона повинна добре при будь-якому освітленні – при яскравому світлі, при нестачі освітлення. Важливий і хороший якісний звук. А записи повинні зберігатися на карту пам’яті. Що обов’язково має бути в камері для зйомки весіль, а чим можна пожертвувати, щоб заощадити?

Про або напівпро

Прекрасно впоратися із заявленим переліком функцій в стані звичайна напівпрофесійна камера. До речі, камери півпро використовують і в тележурналістиці, вони прекрасно справляються зі своїми функціями, а коштують дешевше професійних.

Матриця

Важливо вибирати камеру не по класу, або про півпро, а по таким характеристикам, як розмір матриці. Адже від неї залежить якість зйомки: завдання матриці приймати світло і перетворювати його в електроімпульси. Величина матриці і є причиною того, як добре матриця “бачить” в темряві. Чим вона більша, тим краще її нічний зір. Причому в хорошій камері матриць зазвичай не менше трьох штук.

Розширення

Дозвіл буває декількох видів:

  • Стандарт це SD – формат телебачення і DVD, 720 на 576 PAL;
  • Висока HD – 1080 на 1440 або 1080 на 1920.

Дозвіл HD краще, так як дає більше пікселів, більше чіткості і більше якості.

Але важливо розуміти, що стандартний DVD плеєр HD не відтворює. Така якість зображення можливо на ПК, медіа-плеєрі і блю-рей плеєрі або на телевізорах з функцією HD. Не забувайте і про те, що чим більше пікселів на матриці, тим менше вона чутлива, тобто якість зйомки при поганому освітленні буде нижче. Крім того, дозвіл часто піднімають штучно за допомогою інтерполяції вже в кінцевому ролику.

Не забувайте, що якість відео більше залежить від професіоналізму оператора, ніж від техніки. Але, звичайно ж, якщо мова не йде про аматорські камери.

Як відрізнити аматорську камеру від напівпрофесійної?

У верхній частині камери обов’язково повинна бути ручка. На жаль, яким би професійним не був оператор, зняти хороше відео на любительську він не зможе. Особливо, якщо мова йде про низький рівень освітлення, яке така камера просто “не візьме”.

Про мікрофон

Звичайно, найчастіше звук пишеться на камерний мікрофон. Але кращим рішенням для весільної зйомки буде “гармата”. Її застосування знижує кількість записуваних побічних шумів, але добре пише джерело звуку, який знаходиться прямо перед нею, там, куди вона направлена.

Дуже багато профессійних відеокамер є в спеціалізованому магазині http://divia.com.ua/videokamery/. Там також можна протестувати камеру перед покупкою в їхньому офісі.

Професійні відеокамери для весільніх операторів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code