Дуже часто роблячи ремонт у ванній кімнаті, хочеться замінити всі застарілі сантехнічні прилади, у тому числі давно зжив себе водяній змійовик.

Сьогодні на ринку можна зустріти величезну кількість самих різних моделей сушарок водяного типу для ванної, які відрізнятися один від одного не тільки за технічними характеристиками, але і за зовнішнім виглядом. Слід враховувати, що не кожен агрегат здатний витримати перепади робочого тиску, пікові показники яких можуть досягати до 10 атмосфер. У зв’язку з чим, вибираючи водяною полотенцесушитель, в першу чергу звертайте увагу на технічні характеристики і на матеріал виготовлення виробу.

polotencesuchitel-v-vannoy

У даній статті ми хочемо розповісти, який сушильний агрегат водяного типу краще вибрати, детально розбираючи сантехнічного вироби, як за зовнішнім виглядом, так і за матеріалом виготовлення.

За зовнішнім виглядом

За зовнішнім виглядом виріб водяного типу можна розділити на кілька різних типів. До стандартних моделей відносяться ті агрегати, які мають зовнішній вигляд зігнутої труби. Своєю формою такі вироби можуть нагадати букву «М» або «П». Дуже часто можна зустріти моделі у вигляді драбинки або зигзага, а останнім часом популярними стали більш сучасні варіанти, коли прилад може мати саму різну форму і розмір.

Як хороший варіант буде те, якщо на сушильному пристрої кількість вішалок відповідає кількості проживаючих у будинку, а відстань між вішалками буде достатнім.

В той же час продавці можуть запропонувати і більш сучасні — модернізовані моделі. Такі моделі мало чим відрізняються, але додатково мають функціонал типу поличок.

Дизайнерські вироби види останнім часом тільки починають набирати популярність. Вони можуть мати досить оригінальні і, часто, унікальні форми — наприклад, драбинки різного розміру. Таким чином, практичне пристосування здатна стати справжнім прикрасою для ванної кімнати, принести в інтер’єр яскраву і оригінальну нотку або ж підкреслити якийсь певний стиль.

За матеріалом виготовлення

Якщо під час вибору вироби водяного типу орієнтуватися не тільки на його форму і технічні характеристики, то можна відмітити ще один важливий нюанс. Під час покупки завжди звертайте увагу на те, з якого саме матеріалу він виготовлений.

На сьогоднішній день можна зустріти вироби, які виготовлені із заліза, сталі, з нержавіючої сталі, а також різного роду кольорових металів. З якого матеріалу краще вибрати цей сантехнічний прилад для сушіння білизни у ванній, ми хочемо розповісти нижче.

Водяні полотенцесушителі виготовлені із заліза, а потім пофарбовані, відносяться до числа самих дешевих виробів, але при цьому термін їх експлуатації зовсім невеликий. Якщо ви не володієте достатньою кількістю коштів, то саме агрегат із заліза — найбільш підходящий для вас варіант.

Вироби, які виготовляються безпосередньо з нержавіючої сталі — дуже надійні і можуть прослужити своєму власникові дуже довгий час. До переваг даних виробів можна віднести те, що вони витримують досить високий тиск і не піддаються корозії. До недоліків можна віднести їх високу вартість, адже вони в кілька разів дорожче, ніж мідні або ж сталеві вироби. Але на ринку можна зустріти і бюджетний аналог – це забарвлений варіант під нержавійку. Хоча такий виріб при частій експлуатації дуже швидко втрачає свій привабливий зовнішній вигляд.

Якщо говорити про латунних чи мідних виробах, то вони не піддаються корозії і коштують набагато дешевше, ніж їх аналоги з нержавіючої сталі. У той же час допустимий тиск, яке цілком може витримати такий водяний прилад — це 5-6 Бар. У зв’язку з чим, вони добре підходять ті приватні будинки, де напір води не перевищує 2 – 4 атмосфер.

Сталеві агрегати завоювали велику популярність завдяки тому, що мають досить низьку вартість. На цьому переваги сталевих полотенцесушителей закінчуються. Через деякий час після експлуатації, на них можна помітити перші сліди корозії. Ідеально буде те, щоб такий прилад був повністю заповнений водою. В іншому випадку, навіть в невеликих порожнечах почнеться активне скупчуванню кисню, що стає причиною дуже швидкого окислення труб.

Можна привести в даній ситуації дуже простий приклад. Наприклад, водяною полотенцесушитель з сталі був придбаний для приватного будинку та його включено до системи гарячого водопостачання, а встановили безпосередньо перед умивальником. Через деякий час можна помітити, що з крана починає текти досить каламутна вода. Це можна пояснити тим, що тиск, який потрібно застосувати по відношенню до змішувача — у кілька разів менше, ніж те, яке потрібно для повноцінного заповнення сантехнічного приладу водою. Це призводить до поступового накопичення кисню, потім відбувається процес окислення, що і стає причиною виникнення дуже каламутної води. Фахівці рекомендують підключати такий водяний прилад до системи центрального опалення.
Полотенцесушитель водяній який краще вибрати важливі моменти

Якщо ви хочете придбати максимально економічну модель, то краще зупинити свій вибір на стандартних варіантах — М або П-подібних. Вони відмінно підійдуть і в тій ситуації, якщо ваша ванна кімната має невеликий розмір. У такій ситуації вам не потрібно буде міняти труби або ж розводити їх. Досить просто провести до них підключення приладу, і він починає відразу ж функціонувати, а ви зможете швидко використовувати його за призначенням.

Для того щоб обігріти приміщення і висушити велика кількість рушників і білизни, вибирайте моделі, які мають досить широкі труби і виготовлені з нержавіючої сталі. Під час покупки обов’язково зверніть увагу на зовнішній вигляд виріб. Якщо він чимось нагадує радіатор, то встановлювати його потрібно тільки до системи опалення.

У той же час під час вибору вироби для ванної кімнати велику увагу приділяйте того, щоб полотенцесушитель міг витримати досить різкі і великі перепади тиску, різного роду гідроудари і не піддавався корозії. Якщо ви зовсім нічого не розумієте в монтажі даних виробів, то обов’язково зверніться за допомогою до професіонала. Це вбереже вас від проведення подальшого повторного ремонту або навіть заміни агрегату.

Зараз водяні полотенцесушителі — це сучасні та практичні пристосування, які зроблять ваше життя легше і простіше. Водяні агрегати на відміну електричного типу, володіє рядом переваг і великим асортиментом. Можна знайти виріб різної ціни, а численні конструкції дають можливість кожній людині підібрати для себе щось краще і оригінальне.

Полотенцесушитель водяний: який краще

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code