Черно белые обои в интерьере фото примеровВ останні роки дизайнери досить часто стали використовувати чорно-білі шпалери, так як в інтер’єрі, вони виглядають надзвичайно стильно і ефектно. Звичайно ж, це смілива комбінація, але все ж не всі зважаться на таку авантюру, адже подібне рішення передбачає покрокове обдумування всього дизайну.

Оформляючи стіни в кімнаті шпалерами протилежних кольорів, треба не допустити створення досить похмурою і казенної обстановки, яка повністю позбавлена затишку і теплоти. Тут важливо використовувати ці два кольори в інтер’єрі (чорний і білий) зі знанням і продуманістю, щоб кімната не перетворилася в похмуре підземелля, або, навпаки, не нагадувала лікарняні палати.

Темний відтінок, особливо чорний, необхідно застосовувати з великою обережністю. Потрібно відшукати правильне поєднання, збалансувати всі деталі і тоді перед вами постане розкішна кімната. Чорно-білі шпалери в інтер’єрі здатні підкреслити оригінальний стиль та вишуканий смак господаря квартири. Недарма апартаменти в такому виконанні стали справжнім трендом сезону. Лише погляньте на фото таких інтер’єрів – створюваний яскравий контраст виглядає вражаюче і приголомшливо чітко. Чорно-біле поєднання в простій квартирі, наприклад, для стін у залі, на кухні, в спальні або у вітальні, це відмінний вибір.

Особливості інтер’єру кімнати з чорно-білими шпалерами:

Характер оформлення того або іншого приміщення говорить про приналежність господарів до певного типажу людей. Чорно-біла кімната свідчить про пунктуальність власників, їх раціональному мисленні, неприйняття помпезною розкоші і надмірностей. Тоді чорно-білі шпалери в інтер’єрі спальні бажано підбирати з переважанням чорного кольору.

Домінування в будь-якій кімнаті чорного кольору, точніше його відтінків і сірого, над білим говорить про романтичній натурі господарів. Які саме шпалери застосувати, – це вже справа смаку. Головне – вибір повинен відмінно гармоніювати з загальним фоном приміщення.

Велика частина поціновувачів чорно-білих інтер’єрів воліють брати шпалери з домінуючим відтінком білого кольору, оскільки воно завжди асоціюється з якоюсь чистотою. Будь-який колір, в поєднанні з ним (виняток світлі тони) виглядає бездоганно, особливо чорний.

Якщо ви любитель чорно-білій спальні, і при цьому білий відтінок доводиться по смаку більше, тоді можна присутність чорного кольору звести до мінімуму. Сприйняття колірної гами кімнати шкоди завдано не буде. Якщо власник все ж віддає перевагу чорному кольору, то в даному випадку можна порадити впровадити в інтер’єр третій колір, яскравий і чистий. Оптимально підійде червоний.

Яскраві тональності зеленого, синього кольору, величезний канделябр, оформлений під старовину, гарантовано додасть кімнаті інтимність і відчуття найвищого комфорту. Меблі повинна бути виконаною з кольору, близькою за змістом до основного, і, звичайно ж, бути практичною.

Але, якщо в житті ви прихильник «золотої середини», не любите усіляких контрастних кольорів, тоді цілком можете вибрати шпалери з домінуючим відтінком сірого кольору. У цьому випадку, білі і чорні кольори будуть виступати як додаткові. Подібний варіант також розвантажить зорову і нервову систему після непростого дня.

Цінителям простору, однак, не мають великої площі, можна розширити кімнату установкою дзеркал. Але тут варто врахувати одне «але» – встановлювати дзеркало навпроти ліжка не можна. Домінування певного кольору над іншим дасть можливість уникнути несмаку в інтер’єрі.

Чорно-білі шпалери в спальні:

Якщо бажаєте розслабитися і скинути навантаження минулого дня, тоді потрібно надзвичайно ретельно продумати дизайн спальної кімнати. Чорно-білі шпалери в даному випадку можуть здатися викликають. Багато хто вважає, що подібні тони не мають до хорошого, спокійного відпочинку. Але це не так. Головне – правильно вибрати. Не потрібно купувати шпалери з рівними пропорціями квітів. Якщо основний колір – чорний, тоді більше уваги необхідно приділити освітленню кімнати. Його повинно бути досить багато, щоб кімната виглядала не надто похмуро.

Чудово виглядає інтер’єр спального приміщення, шпалери якого мають чорно-білий квітковий орнамент у стилі п’ятдесятих. Ще один чудовий варіант – дрібні геометричні візерунки. Важливо: в маленькій кімнатці завжди більш доречні світлі шпалери з красивим чорним принтом, тоді як для більш просторих кімнат оптимально підійде чорний фон з габаритним білим малюнком.

Стильними шпалерами протилежних кольорів, вишукано і оригінально буде виглядати і чоловіча спальня. Тут добре виглядає поєднання ділянок з домінуванням чорного кольору і полів, в яких переважає білий колір. Подібна кімната виглядає одночасно і строго, і розкішно.

Чорно-білі шпалери до вітальні

Для багатьох господарів квартир важливе питання, які шпалери більш кращі для залу. Фахівці радять запам’ятати таке правило: чим вище стелі і довше приміщення, тим насиченішим повинні бути шпалери. І навпаки, чим менше приміщення, тим світліше зобов’язані бути стіни.

Невелика вітальня буде виглядати просторіше, якщо на стіни наклеїти шпалери з яким-небудь рідким орнаментом, наприклад, геометричним. Чарівно виглядають і полотна з ідеально рівними вертикальними смугами, адже вони візуально розширюють приміщення.

Такі шпалери в інтер’єрі (фото яких є прикладом) необхідно підбирати з урахуванням правильної освітленості приміщення. Якщо вікна виходять на північну сторону, тоді краще застосовувати світлі тони – кремовий, бежевий. Кімнати, які дивляться на південь, можна без зайвих побоювань прикрашати більш холодними тонами.

Чорно-білі шпалери на кухні:

Кухня, зроблена в такій гамі, виглядає неймовірно стильно. Але подібний інтер’єр вимагає скрупульозного і ідеально продуманого підходу до оформлення всіх деталей. Потрібно гармонійно поєднувати підібрану колірну гаму з оздобленням стелі, стін і підлоги. Наприклад, чіткий білий відтінок краще розбавити бежевим або перловим.

Насичений чорний візуально приуменьшит розміри кухні, однак створить якийсь затишок і камерність. Якщо кухня витягнута і вузька, тоді чорний колір краще застосовувати уздовж короткої стіни, а білий на більш довгий. Таким чином, геометрія приміщення трохи зміниться.

Меблі в кухні з чорно-білими шпалерами повинна мати незначну декоративну обробку, причому обов’язково наявність дзеркальних або скляних вставок. В якості аксесуарів чудово виглядають інкрустації з димчастого матового скла.

Потрібно завжди пам’ятати, що ці кольори іноді можуть виглядати нудно. Тому радиться, як доповнення, використовувати жовті, червоні або сині аксесуари. Наприклад, червоно-сині бра або яскрава жовта люстра обов’язково розбавлять монотонність приміщення. Також в дизайні маленької кухні непогано виглядають невеликі скляні столи.

Чорно-білі шпалери в інтер’єрі для більшості людей виглядають досить незвично або шокують. Але, це, мабуть, свідчить про те, що перше враження не завжди правильне. Так, при більш глибокому ознайомленні з інтер’єром такої кімнати, думка людей змінюється. Вибір стилю для певного виду приміщення, будь то кухня, спальня, передпокій, зал або вітальня, завжди залежить від ваших уподобань. Головне, не виходити за рамки розумного, щоб не створити погану атмосферу, в якій вихідний день не буде приємним і повноцінним.

Чорно білі шпалери в інтер’єрі фото прикладів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code