Тож, як облаштувати домашній офіс на двох:
1. Довгий стіл на двох

Цей варіант хороший, коли обидва займаються однією справою чи не заважають один одному. Довгий робочий стіл, розміщений вздовж вікна, дозволить раціонально використовувати «околовіконний» простір і добре впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Правда, розміщення такого столу уздовж стіни, коло меблів візуально звужує кімнату і погляд впирається в стіну, не кращий варіант.

домашній офіс на двох
2. Два стола поруч

Якщо довгого столу не знайшлося, можна розмістити поруч два однакових столу. В такому разі у кожного з’являється особистий простір з візуально розділової лінією.

3. Два стола навпроти

Ще одна ідея — поставити два столи, один навпроти одного, квадратом. Перевага такого розміщення в тому, що стільниця виходить досить широкою і на ній можна вмістити більше робочих матеріалів. Недолік — такий широкий стіл «з’їдає» багато вільного місця в кімнаті.

4. Два столи буквою «L»

Кутовий стіл, як відомо, займає мало місця і дозволяє оптимально розташувати решту меблі в кімнаті. Відмінна ідея — поставити кутом два однакових столу буквою «L», де можна цілком комфортно розміститися вдвох. Головне, щоб було достатньо місця для крісел.

5. Розділова лінія

Повертаючись до ідеї єдиного довгого столу на двох, розглянемо варіант з розподільчою лінією посередині, яка візуально розмежує два робочих місця. Такий робочий стіл можна зробити на замовлення.

6. Економія простору: полиця-стіл

Якщо в кімнаті зовсім мало місця для розміщення двох робочих столів, можна спробувати дуже компактний варіант — вузьку навісну полицю замість стола. Щоб ефективно виконувати функцію столу, полиця повинна мати міцне кріплення. Відсутність ніжок такого робочого місця не забирає простір кімнати і дозволяє вільно ставити під нього стільці.

7. Ізольовання простору

Буває і так, що два робочих столи в інтер’єрі треба максимально ізолювати один від одного, щоб у кожного був власний особистий простір в процесі роботи. На фотографії нижче показані такі незалежні варіанти, коли столи поділяються за допомогою високого стелажа чи шафи.
як облаштувати домашній офіс
Отже, маючи під рукою сім готових рішень про розміщення двох робочих столів в інтер’єрі, цілком можна вибрати найбільш підходящий саме вам варіант, адже найважливіше і найскладніше в роботі з дому — це розділяти її і решту життя. А повноцінне робоче місце дозволить повністю зануритися в роботу і не відволікатися на домашні справи.

Домашній офіс на двох: ідеї

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code