7 стильних ідей декору рам для дзеркал

прикрашаємо раму для дзеркалаУ дзеркал є певна перевага перед картинами і постерами: зображення залежить від розміщення дзеркала, і це зображення точно ідеально впишеться в інтер’єр. Однак таке маскування легко «розчиняє» дзеркало в навколишньому просторі, і цікава рама тут буде як не можна до речі.
Вихідні дані можуть бути різними:

  • дзеркало, куплене в звичайному дешевому обрамленні
  • дзеркало, вбудоване в широку плоску раму для фото і постерів
  • дзеркало без рами: працювати прямо на нього, але в цьому випадку не всі ідеї вийде реалізувати

І пара порад перед початком роботи:

  • якщо не вистачає місця, щоб розвернутися, приклейте дзеркало на щільний картон
  • стики дзеркала і рами, захищені малярським скотчем, — гарантія того, що дзеркало залишиться цілим і чистим
  • для всіх ідей потрібен клей, зручніше всього використовувати спеціальний пістолет з гарячим клеєм

Старі іграшки

Коли дитина виросла, не поспішайте викидати старі іграшки, особливо пластмасові або гумові, — ними можна обклеїти раму і пофарбувати її поверх в один колір. Такий декор буде ефектно виглядати не тільки в дитячій.

Ракушки

Нарешті знайдеться застосування цих скарбів з відпустки! Або, навпаки, привід поїхати на море і запастися матеріалом. Частина черепашок (або навіть всі) можна попередньо пофарбувати для оригінального ефекту.

Дерево

Цей натуральний матеріал — універсальна прикраса, особливо для інтер’єрів з еконастроєм. Спили дерева, тріски, гілочки, кора і дощечки — все це може стати декором для рами. Дерево краще просочити захисним складом і покрити лаком для надійності і простоти прибирання.

Мозаїка

Мозаїка — витончений і декоративний матеріал, так що раму для дзеркала вона точно зробить красивіше. Можна купити готові шматочки для мозаїки, а можна використовувати биту плитку для творів у стилі Гауді. Для заповнення порожнеч між шматочками вам знадобиться звичайна плиткова затирка.

Декупаж

Якщо ви володієте технікою декупажу — вперед, ви знаєте що робити! Якщо вперше чуєте, то освоїти її нескладно: малюнок з серветок або декупажних карт переноситься на раму за допомогою клею ПВА або спеціального декупажного клею. Для хорошого результату доведеться потренуватися, але якщо поверх рами додатково зістарити, недоліки зникнуть.

Камінці

Використовуйте натуральні або штучні камінчики для створення приємного оформлення дзеркала: гальку — для природного настрою, а скляні камінчики яскравих кольорів — для бешкетного.

Мотузка

Ще одна фантазія на тему морського або екодекору. Така прикраса рами для дзеркала майже нічого вам не буде коштувати, а ефект вийде дуже цікавий. Порада: склеюючи ряди джгута або мотузки, приклеюйте їх не тільки до рами, але і з’єднуйте між собою.

Ідеї для стильного декорування рами дзеркала

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code