Как выбрать межкомнатные двери?В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт левова частка уваги відводиться на створення неповторного інтер’єру за рахунок преображення стін, стелі, підлогових підстав. Тоді як до процесу реставрації або заміни міжкімнатних дверей підходять поверхнево, мабуть, забуваючи про те, що дані конструктивні елементи не менше беруть участь у процесі створення комфорту, затишку і респектабельності.

Можливо, подібне обставина пов’язана з тим, що багато власників нерухомості не знають, які міжкімнатні двері краще вибрати для квартири, і підходять до вирішення даного питання, грунтуючись виключно на естетичних характеристиках. Що ж, спробуємо заповнити такий пропуск, та проаналізуємо методику вибору дверей, враховуючи їх за якістю, функціональністю і конструктивним особливостям.

Розмір має значення

Природно насамперед необхідно визначитися з габаритними параметрами майбутньої покупки, адже погодьтеся неприємно займатися поверненням або обміном товару з-за власних недоліків. Причому до уваги слід приймати неіснуючі розміри дверного полотна, а відштовхуватися від характеристик дверного отвору. Не забуваючи про необхідність монтажу коробки, доборів та інших дверних аксесуарів.

Как выбрать межкомнатные двери?

У ситуації, коли ширина отвору коливається в діапазоні від 0,7 до 1,1 метра, то вибрати міжкімнатні двері стандартну однодверної типу, якщо ж отримані виміри перевищують вказані значення, то попереднім варіантом не обійтися і потрібно розглядати альтернативу у вигляді двостулкової, орними або розсувними системи. Хоча в деяких, обґрунтованих випадках подібними діями нехтують і перед установкою міжкімнатних дверей виробляють попереднє зменшення отвору (до отримання необхідних характеристик).

Крім розмірів полотна, на даному етапі слід визначитися з характеристиками огороджувальних конструкцій (товщина отвору), щоб підібрати дверні атрибути з найбільш оптимальними параметрами.

Як вибрати двері за кольором

Призначення міжкімнатних дверей, коли-то було захист від шуму, холоду і для розмежування внутрішнього простору приміщення. Декорація дверей завжди ставилася на другорядний план. Але після появи поняття, як Дизайн та Інтер’єр, вимога до зовнішнього вигляду дверей стало приділятися особливе значення.

Якого кольору вибрати міжкімнатні двері? відео

На смак і колір – товаришів немає. Починаючи ремонт кожен з нас, вважає себе як мінімум хорошим фахівцем і знавцем дизайну. Але все ж потрібно дотримуватися деяких порад та рекомендації:

  • Колірна гамма дверей повинна гармонійно вписуватися в інтер’єр вашого приміщення, щоб увагу гостей не сфокусувати на дверях.
  • Їй не варто яскраво виділятися з загального інтер’єру та не має зовсім зливатися.
  • Дверей можна підбирати з будь забарвленням, але при цьому потрібно дотримуватися гармонії або контрастного кольору підлоги, або поєднувати з інтер’єром меблів і стін або ж підтримувати її віконними і дверними плінтусами і наличниками.

Фінансова сторона питання

Надалі, перед тим як підібрати двері для квартири доцільно прорахувати бюджет будівельних матеріалів. Адже більш правильним дією буде придбання виробів, які відрізняються єдиної колірної гамою, загальним дизайнерським стилем і зроблених одним виробником відразу для всього об’єкта нерухомості.

З якого матеріалу міжкімнатні двері краще купити відео

Тоді як поетапне придбання дверних модулів може супроводжуватися розчаруванням через відсутність потрібних позицій на ринку будівельних матеріалів (наприклад, з-за зняття з виробництва). А додатковою перевагою оптової закупівлі зможе стати більш низька вартість за рахунок оптових знижок при покупці.

По цінових характеристиках двері можна умовно розділити за трьома основними групами: мазонитовые, шпоновані, та виготовлені на основі масиву.

Перший варіант дверей є найменш витратним, адже в основі таких конструкцій лежить стільниковий матеріал – мазонитовые двері, для якого характерна висока звукопровідність, низька механічна стійкість, обмежений період використання (7-10 років). Однак, невисока ціна, мала вага, можливість багаторазового фарбування роблять такі міжкімнатні двері для квартири вельми затребуваними серед широких верств населення.

Шпоновані двері відносяться до середньої цінової категорії і можуть задовольнити вимоги навіть самих пошукових клієнтів. До того ж такі системи відрізняються тривалим періодом експлуатації, стійкістю до температурних і вологісним перепадів, широким спектром кольорів і дизайнерських рішень. Причому в якості обробки в таких міжкімнатних дверях може застосовуватися штучний або натуральний шпон, МДФ, ПВХ плівка, ламінований матеріал, що також дає можливість покупцеві підібрати виріб на власний розсуд.

Как выбрать межкомнатные двери?

Двері з натурального масиву – це найбільш дорогий варіант. Крім того, що такі системи здатні до невпізнання перетворити приміщення і підвищити його естетичні характеристики, виготовлення подібних модулів може проводитися в індивідуальному порядку, що особливо актуально для вибагливих користувачів.

Поради як вибрати міжкімнатні двері

З метою одержання найбільш оптимального результату в процесі вибору матеріалів доцільно дотримуватися певних рекомендацій:

  • Насамперед слід враховувати функціональні характеристики дверей і місце їх передбачуваного монтажу;
  • Брати до уваги естетичні характеристики об’єкта нерухомості з метою підбору міжкімнатних дверей відрізняються єдиним стилістичним оформленням (наприклад, обробка ванної кімнати повинна відповідати колірному оформленню двері).
  • Купуючи міжкімнатні двері, слід пам’ятати, що в її склад входить не тільки полотно, але і добори, наличники, елементи коробки, навіси, замикаючі пристрої. Зважаючи чого рекомендується завчасно подбати про придбання необхідних позицій.
  • При компонуванні дверного модуля бажано використання виробів (полотно, коробка, обналічка) виготовлених з одного і того ж матеріалу (дерево, МДФ).
  • З метою мінімізації ризиків, перед тим як підібрати двері в квартиру, доцільно переконатися в якості матеріалів шляхом перевірки паспорта виробу.
Які двері міжкімнатні купити відео

Також непогано ознайомитися із споживчими характеристиками вподобаних виробів, вдавшись до можливостей тематичних форумів і спеціальних онлайн-ресурсів, ознайомитися з відгуками.

Як вибрати міжкімнатні двері?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code