Заміський будинок взимку: плюси і мінуси покупки

Що відбувається з ринком заміської нерухомості в зимовий період? Чи варто купувати заміський будинок взимку або краще почекати теплої погоди?

Попит на якісне житло завжди. І на зимовий період відсоток угод по нерухомості становить, за різними даними, близько 15-25 Сезонним коливанням піддається, переважно, ринок ділянок без підряду і «дачне» житло ними покупці цікавляться з настанням теплої пори року. В цілому ж саме взимку можна вибрати той будинок, який буде оптимально відповідати вашим вимогам та інтересам. Більше того, певні переваги придбання нерухомості в цей період. Наприклад, ознайомитися з природними особливостями ділянки краще влітку, а от технічні моменти варто вивчити взимку.

Плюси зимової покупки

купівля будинку взимку Взимку як не можна краще проявляються переваги і недоліки проектування та будівництва. Так, варто ретельно оглянути фасад будинку та фундамент на предмет тріщин, уточнити, ніж утеплений дах, з якого матеріалу виконана гідроізоляція. Іній на стінах будинку говорить, наприклад, про поганої теплоізоляції. Також взимку видно протікання покрівлі, намокання фасаду, неправильно встановлені сливи, проблемні точки в склінні і т. д.

Взимку можна оцінити і роботу інженерних комунікацій. Якщо купується вже зданий в експлуатацію будинок, в якому проводяться оздоблювальні роботи, він обов’язково повинен опалюватися. Що ще? Недовгий зимовий день, і це допоможе вам оцінити, чи достатньо в будівлі природного світла або доведеться витрачати додаткові ресурси на освітлення. У зимовий період підвищена навантаження на енергомережі, і часткове або тимчасова відсутність енергопостачання може говорити про проблеми, закладених при проектуванні. Особливу увагу варто звернути на каналізаційні та водопровідні мережі. Неправильне або заглиблення утеплення таких мереж взимку виведе їх з ладу, переморозив воду.

Під’їзд до селища, ширина доріг, наявність тротуарів, якість дорожнього покриття все це також можна оцінити в зимовий період. Більш того, за станом доріг взимку відмінно видно, наскільки добре в селищі працює керуюча компанія. Якщо навіть чистяться дороги від снігу погано, то цілком ймовірно, що не все гаразд і з іншими комунальними послугами. І, навпаки, якщо і взимку селище чистий і радує око охайними дорогами, працюючою системою комунікацій, значить, керуюча компанія працює на належному рівні.

Незважаючи на особливості нашого клімату, часті перепади температур і інші природні сюрпризи, будівництво будинків в селищі та його обслуговування відбуваються на професійному рівні. Всі будинку в житловому комплексі будуються з використанням сучасних будівельних технологій, ведеться постійний контроль якості споруджуваного житла. І в який би час ви не приїхали в селище, завжди чисто, прибрано, доглянуті газони. Взимку в житловому комплексі роблять дитячий льодове містечко, ставлять і прикрашають новорічні ялинки. Це приємно і жителям, і потенційним покупцям.

Мінуси покупки зимової

недоліки купівлі дачі взимку Взимку досить складно оцінити сам ландшафт обраного для проживання заміського селища. Коли все в снігу, незрозуміло, де знаходиться водоймище, а де низина або болото. Звичайно, можна оцінити природні краси по фотографіях, але вони, як правило, показують тільки найвигідніші ділянки проекту. Також взимку неможливо розглянути якість газонів, можливі звалища будівельного сміття занесені снігом. Важко взимку оцінити і роботу зливової каналізації.

Ще один очевидний мінус це погодні умови. Так, в сильну заметіль можна не побачити якихось очевидних помилок житла, а під час несподіваної відлиги просто не доїхати до будинку, який цікавить. Крім того, якщо у зимовому домі не живуть постійно, важко правильно оцінити стан всіх інженерних мереж. Зокрема, зрозуміти, наскільки тепло в будинку, як він прогрівається швидко і остигає. Взимку також можна визначити, тече покрівля чи ні, оскільки все вкрите снігом та кригою.

Тому при придбанні будинку взимку, варто все-таки звертати увагу на селища, застроюванними перевіреними компаніями. Чим крупніше селище, чим довше на ринку знаходиться його забудовник, тим прискіпливіше він ставитися до репутації і якості зводяться будинків. І навпаки, штучні об’єкти створюють передумови для приховування від покупця всього того, на чому заощадили будівельники. А купувати заміський будинок влітку або взимку це вже самостійний вибір кожного. Але варто враховувати, що взимку забудовники проводять акції, за умовами яких можна придбати будинок за більш привабливою ціною, з додатковими опціонами і т. д. Тому цілком реально саме в цей час стати власником свого будинку мрії!

Переваги і недоліки купівлі заміського будинку взимку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code