О, не турбуйся, я ще до цього не дійшов! Я по-дшутил. А ти, мабуть, правий. Грошики, які Іагребаешь чужими руками, найвірніші, і клопоту ніяких.
Розмова перейшла на іншу тему. Сесіль знову стала допитувати про дочок Деяелена — їх художні нахили вельми її займали і разом з тим здавалися Вій не зовсім пристойними. Пані Грегуар пообіцяла, що перший же сонячний день пощастить дочка в гості о мі — Лим дівчаткам».
1 Грегуар сидів з розсіяним видом, не прислухаючись розмови, і раптом голосно сказав:
В-Вудь я на твоєму місці, я не став би упиратися домовився з компанією… Вони дуже не проти, а ти б дрнув свої гроші.
До Він кинув натяк на люту ненависть, яка здавна сущест-втягувала між власниками копалень в Монсу і Вандам — ськими копальнями. Хоча ці останні були підприємством незначним, їх могутню сусідку, Компанію ,Монсу, бісило те, що в її володіння, охватывавшие шість- десят сім комун, врізалася чужа земля площею евадратное льє. Спочатку компанія Монсу марно пита-лась задушити Вандамські копальні, а тепер замишляла пити їх за безцінь; коли Денелен розориться. Війна йшла без перепочинку, кожна сторона зупиняла свої штреки в двохстах метрах від штреків супротивника, це бщл поєдинок не на життя, а на смерть, хоча відносини між директорами і інженерами конкуруючих копалень залишалися цілком чемно.  Очі Денелена спалахнули.
— Ніколи! — вигукнув він.- Поки я живий, Монсу не отримає Вандамські копальні… У четвер я обідав у Енбо відмінно помітив, як він крутиться навколо мене. Ще минулої осені приїжджали ваші тузи з правління і всіляко мене обходили… Так, так, я прекрасно знаю цих Баркізів і герцогів, генералів і Міністрів! Розбійники 4 великої дороги! Вони дочиста пограбують, останню сорочку знімуть.
і Його звинувачення були невичерпні. Втім, пан Грегуар не захищав правління свого акціонерного товариства. Згідно зі статутом, прийнятим ще в тисяча сімсот шістдесятому році, воно складалося з шести керуючих і деспотично керувала Компанією; у разі смерті

Жерміналь стор.73

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code