На виробничих лініях з великим вантажообігом часто застосовуються камери, що дозволяють провести шокову заморозку продукції. Завдяки такому методу можна зменшити втрати у вазі товару, а також зберегти первинний смак. Придбати обладнання для шокової заморозки можна в Києві nordes.com.ua/?tr=kamera-shokovoq-zamorozki. Які бувають камери шокової заморозки.

камеры для шоковой заморозки продуктов

Де замовити кращу камеру шокової заморозки

Параметри камер шокової заморозки:

  • Призначення (необхідно заморозити або охолодити продукт).
  • Продуктивність.
  • Особливості конструкції повітроохолоджувача.
  • Габарити.

Камери по типу циклу можуть бути двох видів:

  • Безперервна робота (повинен бути присутнім додатковий конвеєр і повітроохолоджувач).
  • Періодична робота (продукція охолоджується в підвішеному на гаках стані).

Як експлуатувати камери

Камери, заморожують шоковим методом, є полівалентною установкою. Це означає, що вони працюють в широких межах температур. Це завжди враховується, коли проектують нову камеру. Якщо ж цей фактор не врахувати, то робота компресора стане недоцільною, а розмір і ціна холодильника тільки збільшаться.

Де застосовують камери шокової заморозки

Багато дуже люблять готувати і їсти заморожену їжу, але не всі знають, що зберегти смак вдається тільки в тому випадку, коли застосовується обладнання для шокової заморозки. Основною ідеєю такого методу являє швидке перетворення води в продукті в кристали. Якщо кристали маленькі, чого вдається досягти завдяки цим методом, то і втрати смакових відчуттів зводяться до нуля.

Швидке перетворення води в продукції в маленькі кристали стає можливим тому, що температура в камерах досягає -40 за Цельсієм. Це дозволяє максимально зберегти смак замороженої їжі. Після обробки в таких камерах, їжа не втратить свою форму, смак, аромат і рідина всередині. Як висновок, шокова заморозка — прекрасний спосіб збереження їжі.

Висока потужність, універсальне застосування і відмінна надійність зарекомендували камери, як відмінне устаткування в різних сферах виробництва:

  • М’ясокомбінати (швидке охолодження м’яса).
  • Пекарні (заморозка заготовок).
  • Кондитерські (зберігання охолоджених продуктів).
  • Сфера громадського харчування.

Поява обладнання для шокової заморозки в Україні дозволила підняти технологічний рівень виробництва на абсолютно новий щабель. Тепер стало більше часу для того, щоб продати швидкопсувний товар, в цьому допомагає компанія Нордес.

Устаткування для шокової заморозки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code